Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Bartosz Kurek tanio skóry nie sprzedał! Nikola Grbić ujawnił szczegóły rozmowy z siatkarzem. To może wielu zszokować

2022-05-24 19:24

Nowy trener reprezentacji Polski, Nikola Grbić ma za sobą trudne rozmowy z zawodnikami Biało-czerwonych, które musiał przeprowadzić po przejęciu zespołu. Jak się okazuje, kilka z nich szczególnie wryły się w pamięć szkoleniowca. Do ich grona bez dwóch zdań można zaliczyć tę odbytą z Bartoszem Kurkiem. Nikola Grbić ujawnił szczegóły tej rozmowy. Jeden element może wielu zaskoczyć.

Mecz Ligi Narodów siatkarzy oraz mistrzostwa świata za pasem, więc nowy trener reprezentacji Polski, Nikola Grbić musiał jak najszybciej wybrać zawodników do swojej drużyny. Szkoleniowiec Biało-czerwonych skontaktował się więc z najważniejszymi zawodnikami, aby przekazać im w jakiej roli widzi ich w swojej kadrze lub, że niestety zabrakło dla nich miejsca. Jak się okazuje, rozmowa Grbicia z Bartoszem Kurkiem mogła zapaść w pamięć trenerowi ze względu na to, że siatkarz reprezentacji Polski bardzo dobrze przygotował się do tej rozmowy, co po czasie zdradził Grbić.

Bartosz Kurek może być zazdrosny o żonę! Po tym zdjęciu partnerki siatkarza zrobiło się gorąco, ruszyła prawdziwa lawina

Nikola Grbić ujawnił szczegóły rozmowy z Bartoszem Kurkiem! Siatkarz reprezentacji Polski dobrze się przygotował

Okazuje się, że atakujący Biało-czerwonych nie zamierzał od razu przyjąć lub odrzucić propozycji trenera i postanowił najpierw wybadać teren, wypytując szkoleniowca o wszystkie nurtujące go kwestię, zanim ostatecznie zgodził się dalej występować w kadrze Biało-czerwonych. Dopiero po czasie Nikola Grbić ujawnił szczegóły tej rozmowy, które mogą zaskoczyć wielu fanów.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV zaliczył potężną wtopę publicznie! Już tego nie ukryje, wszystko się nagrało

Kamil Semeniuk o transferze do Perugii

Bartosz Kurek nie miał zamiaru tanio sprzedać skóry! Przygotował się na rozmowę z Gribiciem, ten szczegół może szokować

Bartosz Kurek, aby nie zapomnieć żadnej z ważnych kwestii, postanowił zanotować sobie pytania, które podczas rozmowy zadał trenerowi. - Np. kiedy rozmawiałem z Bartoszem Kurkiem, to miał listę pytań, które chciał mi zadać w związku z tym. On również chciał trochę czasu, by porozmawiać z rodziną i przeanalizować wszystko. Rozumiem to. Po dwóch godzinach odezwał się, dając pozytywną odpowiedź - wyznał Nikola Grbić w rozmowie z portalem "sport.pl" zdradzając, jak przebiegała jego rozmowa z Bartoszem Kurkiem w sprawie jego występów w najbliższych meczach reprezentacji.

Marcin Najman odkrył w sobie kolejny talent i rozłożył internautów na łopatki! To po prostu trzeba zobaczyć, hit

Sonda
Czy Nikola Grbić podjął dobrą decyzję o braku powołania dla Fabiana Drzyzgi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze