Siatkówka, Bartosz Kurek, MŚ siatkarzy

i

Autor: FIVB Bartosz Kurek

Zaniepokoił ich!

Bartosz Kurek wprawił fanów w przerażenie. Zobaczyli jego zdjęcie i byli w strachu, ważne wieści

2022-12-22 17:10

Niewielu sportowców w Polsce wzbudza tak pozytywne emocje jak Bartosz Kurek. Lider reprezentacji Polski w siatkówce jest obiektem zachwytu fanek. Wielu z nich przeraziło się po tym, co zobaczyli na Instagramie. Ta fotografia wywołała w nich wielkie przerażenie. Na szczęście szybko okazało się, że nic się nie stało!

Bartosz Kurek wprawił swoich kibiców w spore zakłopotanie i zmartwienie. Jeden z liderów naszej kadry reprezentacji Polski w siatkówce opublikował zdjęcie. Nie było ono jednak zwykłe. Czarno-biała fotografia zaniepokoiła fanów, którzy martwili się, czy przypadkiem naszemu siatkarzowi nie stało się nic poważnego. Na szczęście nie było tak!

Były trener kadry siatkarzy przeżył gorące chwile po triumfie Argentyny. „Takiego szaleństwa nie było nigdy”

Bartosz Kurek zmartwił kibiców. Może jednak już wrócić do startów

Polski siatkarz wstawił czarno-białe zdjęcie i napisał, że w końcu przymusowa przerwa została zakończona. - Wracamy do pracy. Niechciana przerwa zakończona. Jedziemy - napisał na Instagramie Bartosz Kurek.

Kibice w komentarzach nie ukrywali, że byli zmartwieni, gdy zobaczyli zdjęcie, ale opis od razu ich uspokoił. - To nagle niemile uczucie gdy widze czarno-białe zdjęcie Ulubieńca zanim przeczytam opis - pisała pani Ania. - Taki tip, nie dawać czarno-białych zdjęć na social media - dodawał użytkownik "bilberry87". - Kurde wrzuciłeś czarno białe zdjęcie i już myślałem, że coś się stało - dodawał pan Jakub.

Fabian Drzyzga jest świetny w lidze, ale czy wróci do kadry? „Miałem gorszy okres, ale wyszedłem na prostą”

Metamorfoza Bartosza Kurka. Broda wprawiła fanów w zachwyt

Bartosz Kurek zaniepokoił kibiców, ale także... ich zachwycił! W oczy na zdjęciu rzuciła się gęsta broda, która zdobi teraz twarz siatkarza. Została ona doceniona przez fanów. - Kurek! Przystojniak - napisał po angielsku jeden z kibiców.

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?
Najnowsze