Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Instagram/kasia_skowronska_17 Katarzyna Skowrońska

Piękne ujęcia

Jedno zdjęcie Katarzyny Skowrońskiej sprawiło, że serca weszły nam na najwyższe obroty. Cudowny widok, fani się nie ograniczali

2023-08-02 15:52

Polskie siatkarki zawsze uchodziły za jedne z najpiękniejszych na świecie. W tym gronie wyróżniała się jednak Katarzyna Skowrońska, do której wzdychała zdecydowana część męskiej widowni. Choć zawodniczka już od kilku lat nie występuje na parkietach, fani wciąż chętnie dowiadują się, jak wiedzie się byłej reprezentantce Polski. Skowrońska ponownie pokazała fotografie, które zachwyciły fanów.

Katarzyna Skowrońska przez wiele lat była wiodącą postacią polskiej siatkówki. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że traktowano ją jako największą gwiazdę biało-czerwonej kadry. Skowrońska na swoim koncie ma wiele cennych trofeów. Przede wszystkim tych zdobywanych z kadrą. Zawodniczka dwukrotnie świętowała zdobycie mistrzostwa Europy. Nie gorzej radziła sobie w rozgrywkach klubowych.

Fani zachwyceni zdjęciem Skowrońskiej. Nie obyło się bez komplementów

Wraz ze swoimi zespołami wywalczyła m.in. mistrzostwo Włoch, czy Azerbejdżanu. Była również nagradzana indywidualnie i często zgarniała tytuły najlepszej zawodniczki danych rozgrywek. Kibice zwracali uwagę nie tylko na umiejętności Skowrońskiej, ale również jej urodę. Według wielu fanów siatkówki Skowrońska zawsze plasowała się na czołowych miejscach, jeśli chodzi o wygląd.

Mimo zakończenia kariery kilka lat temu, Skowrońska wciąż pozostaje popularną osobą w siatkarskim środowisku. Ponadto regularnie publikuje treści w mediach społecznościowych i często zachwyca fanów. Nie inaczej było i tym razem, gdy pokazała się uśmiechnięta na zdjęciu. Kibice nie szczędzili komplementów i w wielu wpisach fanów przewijało się słowo "piękna".

Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze