Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Instagram Katarzyna Skowrońska

Jednoznaczne opinie

Katarzyna Skowrońska wrzuciła nowe zdjęcia swojej twarzy i się zaczęło. Lawina komentarzy

2023-12-02 14:25

Lata mijają, a Katarzyna Skowrońska wciąż wzbudza ogromne emocje wśród polskich kibiców. Była znakomita siatkarka reprezentacji Polski dość regularnie publikuje na Instagramie aktualne zdjęcia. Na nowych ujęciach 40-latka pokazała nowe fotki swojego wyglądu. Nie trzeba było długo czekać, by na portalu społecznościowym pojawiły się jednoznaczne komentarze internautów.

Jeszcze kilka lat temu Katarzyna Skowrońska prowadziła reprezentację Polski kobiet w siatkówce do wielkich sukcesów na arenie międzynarodowej. Przez długi czas błyszczała umiejętnościami na parkiecie, ale nie tylko. Według wielu fanów w ojczyźnie była jedną z najpiękniejszych sportsmenek w historii. Lata mijają, a Skowrońska nie przestaje zachwycać. Obecnie o kontakt z kibicami dba głównie dzięki mediom społecznościowym. Była siatkarka doskonale radzi sobie na Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się jej zdjęcia. Na nowych ujęciach 40-latka postanowiła pokazać selfie i twarz w całej okazałości. Szybko okazało się, że tego rodzaju fotki pchnęły obserwujących jej profil do jednoznacznych komentarzy.

Piękna polska siatkarka jednym wyznaniem rozgrzała serca kibiców. Pokazała zdjęcie, po którym aż robi się ciepło

Nowe zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej

Katarzyna Skowrońska postanowiła uraczyć internautów zdjęciami ze słonecznego dnia. Była zawodniczka reprezentacji Polski skorzystała z dobrej pogody i wybrała się na rower, co również pokazała na zdjęciach. Prawdziwą lawinę komentarzy wywołały jednak dwa pierwsze ujęcia, które pojawiły się na Instagramie. Na nich widać aktualny wygląd Skowrońskiej w całej okazałości. W opisie 40-letnia ikona polskiej siatkówki była dość lakoniczna, ponieważ umieściła emotikony słońca, morskich fal, roweru oraz serduszka.

Tomasz Fornal kompletnie osłupiał, gdy zobaczył, co mu wręczono. Coś takiego jeszcze go nie spotkało, nie wiedział, co zrobić

Jednoznaczne opinie o wyglądzie Katarzyny Skowrońskiej

Choć mijają lata, to Katarzyna Skowrońska wciąż wzbudza wśród fanów pozytywne uczucia. Potwierdzają to komentarze pod wspomnianymi zdjęciami. Wśród nich pojawiła się cała masa komplementów pod adresem bohaterki. "Najładniejsza siatkarka reprezentacji Polski. Klasa sama w sobie" - czytamy w jednej z internetowych opinii. "Zawsze najpiękniejsza siatkarka i dalej tak jest" - dodał inny z obserwujący profil Skowrońskiej na portalu społecznościowym. "Jak zawsze piękna" - komplementował kolejny fan.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze