Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17

Zdjęcie ujawnia wszystko!

Katarzyna Skowrońska złapała go za głowę i zaczęła głaskać. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, "perfekcyjne popołudnie"

2023-03-16 14:42

Katarzyna Skowrońska postanowiła podzielić się tym, jak jej zdaniem wygląda perfekcyjne popołudnie. Była gwiazda polskiej siatkówki, która od kilku lat przebywa na sportowej emeryturze pokazała, kto towarzyszy jej w trakcie odpoczywania od sportu i nie da się ukryć, że jest to towarzystwo conajmniej doborowe. Gwiazda nie mogła ukryć uśmiechu, mamy zdjęcie!

Katarzyna Skowrońska postanowiła pokazać swojego pupila. Była gwiazda polskiej siatkówki, która w pamięci polskiego kibica pamiętana jest głównie przez pryzmat swoich świetnych występów w kadrze narodowej, a także dzięki jej niezwykłej urodzie, pokazała swojego wielkiego pupila, który jest towarzyszem jej sportowej emerytury. To zdjęcie mówi wszystko, była siatkarka nie mogła powstrzymać uśmiechu.

Katarzyna Skowrońska chwali się swoim pupilem. "Perfekcyjne popołudnie"

Nie da się ukryć, ze mimo że Katarzyna Skowrońska zakończyła swoją karierę siatkarską, to nadal znajduje się w centrum zainterowania polskich kibiców, którzy bardzo dobrze ją wspominają. Na mediach społecznościowych była gwiazda reprezentacji Polski w siatkówkę często chwali się swoim życiem prywatnym i pokazuje na przykład swoje duże hobby, jakim jest fotografia. Dla miłośników i obserwatorów Skowrońskiej tajemnicą nie jest, że siatkarka ma pieska, z którym uwielbia spędzać wolne chwile. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie Skowrońskiej widzimy, jak głasze ona pupila, nie mogąc przy tym ukryć uśmiechu.

- Perfekcyjne popołudnie - napisała Katarzyna Skowrońska.

Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze