Malwina Smarzek

i

Autor: Cyfra Sport Malwina Smarzek

musiała to powiedzieć

Malwina Smarzek przerwała milczenie! Po długiej ciszy, gwiazda reprezentacji Polski musiała to powiedzieć. Po tych słowach aż ścisnęło nas w gardle

2023-05-12 11:32

W ostatnich miesiącach Malwina Smarzek dystansowała się od życia medialnego i wszelkich wywiadów, co było pokłosiem ogromnego hejtu, jaki na nią spadł. Siatkarka nie brała również udziału w ubiegłorocznych meczach reprezentacji Polski, całkowicie usuwając się w cień. Teraz jednak pojawiła się w Szczyrku na zgrupowaniu Biało-czerwonych i postanowiła przerwać milczenie.

Ostatnie miesiące były dla Malwiny Smarzek naprawdę trudne. Po tym, jak Rosja zdecydowała się zaatakować Ukrainę, polska siatkarka zmuszona była opuścić swój dotychczasowy klub Lokomotiw Kaliningrad w atmosferze ogromnego hejtu i przykrych komentarzy pod jej adresem. Gwiazda reprezentacji Polski postanowiła się na jakiś czas zniknąć i nie brała nawet udziału w ubiegłorocznych spotkaniach Biało-czerwonych. W tym roku znalazła się już jednak wśród powołanych przez trenera Stefano Lavariniego i przyjechała do Szczyrku, gdzie miała okazję odbyć szczerą rozmowę z Sarą Kalisz z "TVP Sport", gdzie postanowiła przerwać milczenie. 

Aż ścisnęło nas w gardle po tych słowach Malwiny Smarzek! Gwiazda reprezentacji Polski przerwała milczenie

Gwiazda reprezentacji Polski nie ukrywa, że w dalszym ciągu nie ma ochoty poruszać tematu swojej ostatniej absencji medialnej, bowiem dla niej równoznaczne jest to z włożeniem kija w mrowisko. Przy okazji zdradziła, jaki myśli pojawiały się w jej głowie, kiedy spadał na nią ogromny hejt. 

Malwina Smarzek przerwała milczenie! Po długiej ciszy, gwiazda reprezentacji Polski musiała to powiedzieć. Po tych słowach aż ścisnęło nas w gardle

- W pewnym momencie uświadomiłam sobie, że cokolwiek bym nie powiedziała, to i tak będzie źle. Dlatego milczałam. Nie miałam ochoty na jakiekolwiek rozmowy. Musiałam na trochę zniknąć i uważam, że obie strony tego potrzebowały - wyznała z rozmowie z "TVP Sport" Malwina Smarzek po raz pierwszy od dawna udzielając wywiadu. 

Sonda
Czy powrót Malwiny Smarzek do reprezentacji Polski to dobra decyzja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze