ME w siatkówce LIVE: Turcja - Belgia. Gdzie obejrzeć na żywo?

2017-08-27 14:47

Turcja i Belgia turniej rozpoczęły od zwycięstw. Nieco trudniej przyszło ono siatkarzom Vitala Heynena, ale oni rywalizowali z broniącą tytułu Francją Zwycięstwo 3:2 jest i tak dużym osiągnięciem. Turcja w czterech setach rozprawiła się z Holandią. Teraz oba zespoły zagrają przeciwko sobie. Sprawdź, gdzie na żywo oglądać mecz Turcja - Belgia? Mistrzostwa Europy w siatkówce 2017 w TV i INTERNECIE LIVE.

W swoim pierwszym meczu w Katowicach Turcy zaczęli od dwóch wygranych setów. Najpierw do 19, następnie do 22. Marzyli, by wygrać za trzy punkty i chcieli to uczynić bez straty seta. Reprezentacja "Oranje" podniosła się jednak i poderwała do walki. Trzeciego seta wygrała 25:21. To było jednak wszystko, co mogli ugrać Holendrzy. Turcja postawiła kropkę nad i w secie numer cztery, wygrywając 25:22 i cały mecz 3:1. Zadanie zrealizowali, bo zgarnęli komplet oczek.

Belgowie do spotkania z Francją przystępowali jako drużyna skazana na pożarcie. Kiedy wygrali pierwszego seta do 22, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. "Trójkolorowi" wyrównali (25:23) i wydawało się, że wszystko wraca do normy. Tymczasem Belgia wygrała trzecią partię i zapewniła sobie minimum punkt. Czwartego seta przegrała i szykowała się do decydującej rozgrywki. W dodatkowym secie Belgowie zdobyli o trzy punkty więcej i sensacyjnie wygrali z mistrzami Europy 3:2.

Która ekipa okaże się lepsza i dołoży do swojego dorobku kolejne zwycięstwo? Dowiemy się już dzisiaj. Początek meczu w niedzielę o 17.30. Transmisja na żywo z Katowic w Polsacie Sport Extra.

Słowacja - Włochy: gdzie oglądać na żywo?

Czechy - Niemcy: transmisja live