Maria Stenzel

Autor: FIVB Radośc reprezentacji Polski po wygranym meczu z Rosją 3:0 (25:21, 25:18, 25:15)

Mecz siatkarek Polska - Czechy TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Polska - Czechy STREAM ONLINE LIVE? Polska - Czechy w TV Na jakim programie 01.07.2020

2020-07-01 12:29

Polska - Czechy TV NA ŻYWO TRANSMISJA Mecz polskich siatkarek Polska - Czechy 01.072020 GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Czechy w TV dzisiaj? Mecz reprezentacji Polski w siatkówce z Czechami w TV Na jakim programie? TRANSMISJA TV z meczu Polska - Czechy siatkarek. Czas na drugi mecz Polek z Czeszkami! W pierwszym starciu po koronawirusowej przerwie "Biało-czerwone" okazały się lepsze. Jak będzie teraz? GDZIE OBEJRZEĆ mecz Polska - Czechy w TV? Na którym kanale mecz siatkarek Polska - Czechy?

Polska - Czechy TV TRANSMISJA NA ŻYWO: Gdzie obejrzeć mecz siatkarek Polska - Czechy?

Fani polskiej siatkówki czekali na ten dzień bardzo długo! Po przerwie wywołanej pandemią koronawirusa, we wtorkowy wieczór kobieca reprezentacja Polski wreszcie rozegrała mecz. W hali w Wałbrzychu podjęła rywalki z Czech i pokazała, że jest od nich silniejsza. Biało-czerwone zwyciężyły 3:1 - prowadziły okazale już po trzech setach, ale zgodnie z umową szkoleniowców rozegrano jeszcze jedną partię, którą na swoją korzyść rozstrzygnęły nasze południowe sąsiadki. Jak będzie w rewanżu? Wszyscy siatkarscy kibice w Polsce trzymają kciuki, aby wyszło podobnie. To pozwoli Polkom w pełni udanie wejść w okres po pandemii.

Drugi mecz Polska - Czechy zaplanowany jest na środę, 1 lipca. Początek drugiego meczu Polska - Czechy o godzinie 20:30. Transmisja na antenie telewizji Polsat Sport. Nie będzie darmowego, legalnego streamu. Stream online z meczu Polska - Czechy można wykupić na platformie Ipla. Relacja na żywo na Sport.se.pl.