Tomasz Fornal

i

Autor: SE Tomasz Fornal

nie zostawił złudzeń

Mocny przekaz Tomasza Fornala po historycznym awansie! Fani muszą o tym wiedzieć, nie zostawił złudzeń [WIDEO]

2023-04-06 10:33

Kibice Jastrzębskiego Węgla mogli podczas rewanżowego meczu Ligi Mistrzów siatkarzy przeciwko Halkbankowi Ankara z nerwów gryźć paznokcie. Po wygranej pierwszej partii, ekipa z Jastrzębia-Zdroju przegrała dwa kolejne sety i dała nadzieje rywalom, że uda się odwrócić losy dwumeczu. Na szczęście w czwartym secie jastrzębianie znów zaprezentowali się świetnie i awansowali do wielkiego finału. Po meczu Tomasz Fornal nie zostawił złudzeń, że żadnego z zawodników nie trzeba było dodatkowo motywować.

Rewanżowe spotkanie półfinałowe siatkarskiej Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara to był prawdziwy rollercoaster i miejscami mógł przyprawić kibiców o ogromne nerwy. Ekipa ze Śląska po wygraniu pierwszego seta była już na wyciągnięcie ręki od wielkiego finału, ale wtedy goście z Turcji się przebudzili i wygrali dwie kolejne partie. Na szczęście dla Jastrzębskiego, czwarty set padł łupem gospodarzy, którzy wręcz zmiażdżyli oponentów. Naturalnie więc po meczu pojawiły się pytania, czy przed czwartym setem, który decydował o awansie Jastrzębskiego, z ust trenera padły mocniejsze słowa. Tomasz Fornal zapewnił jednak kibiców, że nie było takiej potrzeby. 

Tomasz Fornal nie zostawił złudzeń po historycznym awansie do półfinału Ligi Mistrzów! Musiał powiedzieć to głośno

- My wiemy o co gramy. To jest półfinał Ligi Mistrzów. Tutaj nie trzeba nikogo motywować. Wydaje mi się, że niektórzy mogli być trochę bardziej nabuzowani, niektórzy mogli być trochę bardziej skupieni, ale summa summarum takich meczów się nie gra za często - wyznał po historycznym awansie MVP rewanżowego spotkania uspokajając kibiców, że wszyscy w zespole byli i są odpowiednio zmotywowani do grania na takim poziomie. 

Mocny przekaz Tomasza Fornala po historycznym awansie! Fani muszą o tym wiedzieć, nie zostawił złudzeń

Przy okazji gwiazdor Jastrzębskiego Węgla został zapytany po historycznym awansie, z kim chciałby się zmierzyć w wielkim finale Ligi Mistrzów, w którym są spore szanse na polskie zestawienie Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Tomasz Fornal stwierdził jednak od razu, że nie ma to dla niego większego znaczenia, a liczy się jedynie udział w wielkim finale i walka o trofeum. 

Sonda
Czy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel spotkają się w finale LM?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze