Brazylia, MŚ w siatkówce

Autor: CYFRASPORT

MŚ siatkarzy: Brazylia gładko ograła Bułgarię

2014-09-10 20:20

Reprezentacja Brazylii nie miała większych problemów z pokonaniem Bułgarii w swoim pierwszym meczu drugiej fazy siatkarskich mistrzostw świata. "Canarinhos" wygrali 3:0 (25:15, 25:21, 25:21) i umocnili się na prowadzeniu w grupie F.

Jeszcze przed rozpoczeciem tego starcia mało kto spodziewał się, że Bułgarzy będą w stanie przeciwstawić się głównym kandydatom do zdobycia złotego medalu. Swoją wyższość nad rywalami Brazylijczycy potwierdzili w tym meczu już w pierwszym secie, którego wygrali do 15.

Jak obejrzeć mistrzostwa świata w siatkówce w TV i ONLINE?

W kolejnych pozwolili Cwetanowi Sokołowowi i spółce na zdobycie zdecydowanie większej ilości punktów. O ile kontrolowali jeszcze przebieg drugiej partii, tak przez niemalże całego trzeciego seta gonili wynik. W końcówce zachowali jednak zimną krew, dzięki czemu zamknęli mecz w trzech setach.

Brazylia - Bułgaria 3:0 (25:15, 25:21, 25:21)

Brazylia: Bruno, Wallace, Sidao, Murilo, Lucarelli, Lucas, Mario (libero)

Bułgaria: Żekow, Gocew, Skrimow, Todorow, Penczew, Sokołow, Salparow (libero)

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!