Polska - Rosja, siatkarze, siatkówka, reprezentacja Rosji

Autor: CYFRASPORT reprezentacja Rosji

MŚ siatkarzy: Rosja ograła Bułgarię po zaciętym meczu

2014-09-08 1:10

Reprezentacja Rosji wciąż bez porażki! "Sborna" zakończyła pierwszą fazę grupową mistrzostw świata w siatkówce z kompletem zwycięstw, pokonując w niedzielę Bułgarię 3:2 (20:25, 23:25, 25:20, 25:23, 15:11).

Rosjanie niespodziewanie dali się zaskoczyć rywalom w dwóch pierwszy setach. Bułgarzy wygrali je kolejno do 20 i 23. W następnym nie dokończyli jednak dzieła i pozwolili "Sbornej" wrócić do gry. Rosja doprowadziła do wyrównania, a następnie wygrała tie-breaka.

Szymon Majewski zaapelował do Zygmunta Solorza-Żaka [WIDEO]

Strata seta kosztowała mistrzów olimpijskich punkt, przez który nie awansowali do kolejnej fazy z ich maksymalną ilością (8 na 9 możliwych).

Rosja - Bułgaria 3:2 (20:25, 23:25, 25:20, 25:23, 15:11)

Rosja: Apalikow, Grankin, Pawłow, Spiridonow, Muserski, Ilinych, Ermakow (libero) oraz Wolwicz, Savin, Moroz, Makarow

Bułgaria: Żekow, Skrimow, Josifow, Todorow, Penczew, Sokołow, Salparow (libero) oraz Miluszew, Aleksiew, Bożilow, Dimitrow, Gradinarow

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!