Kira Walkenhorst

i

Autor: East News Kira Walkenhorst

Niemka o WYJĄTKOWEJ urodzie szuka partnerki przez Internet. Nie ma z kim TEGO robić

2020-07-14 11:06

Sportowa emerytura w wieku 28-lat zdarza się bardzo rzadko. Jednak na taki krok zdecydowała się jedna z najbardziej utytułowanych siatkarek plażowych. Kira Walkenhorst nie wytrzymała rozłąki ze sportem. Reprezentantka Niemiec zdecydowała się na powrót, ale ma jeden problem... Nie ma z kim grać. Dlatego w mediach społecznościowych opublikowała ofertę pracy.

Kira Walkenhorst w siatkówce plażowej wygrała w zasadzie wszystko, co było do wygrania. Jej najważniejszym medalem w karierze jest złoto igrzysk olimpijskich. W Rio de Janeiro wraz z Laurą Ludwig odniosła największych sukces w karierze. Z tą samą partnerką wygrywała również mistrzostwa świata i mistrzostwa Europy. Duet rozpadł się po decyzji Walkenhorst.

Joanna Jędrzejczyk ZAKOŃCZYŁA karierę? Szokujący wpis Polki [ZDJĘCIE]

Super Sport 13 VII

Niemka na początku 2019 roku zdecydowała, że kończy sportową karierę, co dla wielu było na pewno zaskoczeniem, ale powodem takiej decyzji były ciągłe problemy ze zdrowiem. Okazuje się, że mistrzyni olimpijska nie wytrzymała długiej rozłąki ze sportem. Walkenhorst postanowiła wrócić do rywalizacji. Pojawił się jednak spory problem.

Ta SEKSOWNA siatkarka wie jak kusić. Jej wyzywające ZDJĘCIA ociekają SEKSEM

Początkowo trenowała z Melanie Gernert, ale mistrzyni olimpijska z powodu operacji nie była pewna, kiedy wróci do gry i dała koleżance wolną rękę w poszukiwaniu partnerki. To sprawiło, że Walkenhorst nie ma obecnie z kim współpracować. Dlatego zdecydowała się na stworzenie oferty pracy w Internecie. - Bardzo bym chciała już w tym miesiącu wrócić do rywalizacji, ale na razie nie mam... z kim - powiedziała siatkarka, która czeka na zgłoszenia od innych zawodniczek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze