Nietypowa radość Polaków po zwycięstwie z Holandią. Czemu zasłaniali jedno oko?

2019-09-16 8:27 MSo
Polska Hiszpania KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz w 1/8 finału
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Polska Hiszpania KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz w 1/8 finału

Biało-czerwoni pewnie rozprawili się w drugim meczu siatkarskich mistrzostw Europy z Holendrami (3:0). Po spotkaniu zostawali w szampańskich nastrojach. Podopieczni Vitala Heynena zrobili sobie zabawne zdjęcie, na którym zasłaniają jedno oko. Dlaczego tak zrobili?

To była gładka przeprawa Biało-czerwonych przez kolejny mecz na siatkarskich mistrzostwach Europy. Podopieczni Vitala Heynena mogą już myśleć o trzecim spotkaniu - tym razem z Czechami. Polacy po meczu z Holendrami zasłaniali sobie jedno oko. Był to żart skierowany w stronę kolegi z kadry.

Okazuje się, że na problemy z okiem narzekał Maciej Muzaj, który w niedzielę zgarnął dziesięć oczek. - Maciek ma problem. "Brawo Jęczmień!", tak krzyczeli koledzy po jego atakach - komentowali całą sytuację dziennikarze Polsatu Jerzy Mielewski i Marcin Lepa w ostatnim odcinku "Prawdy Siatki".

To tylko utwierdza kibiców w tym, że w polskiej kadrze panuje znakomita atmosfera. Żart skierowany do Muzaja rozbawił nie tylko cały zespół, ale również samego zawodnika, który po spotkaniu był wyjątkowo uradowany.

Teraz przed Polakami kolejne wyzwanie na mistrzostwach Europy siatkarzy. Biało-czerwoni zmierzą się w poniedziałek z reprezentacją Czech. Początek spotkania Polska - Czechy o godzinie 20:00. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza portal Sport.se.pl.

Najnowsze