Nikola Grbić

i

Autor: volleyballworld.com Nikola Grbić

Nikola Grbić przerwał wywiad siatkarza w TVP. Z jego ust padło ostrzeżenie, reakcja nie mogła być inna

2022-06-27 12:00

Polscy siatkarze z drugiego tegorocznego turnieju Ligi Narodów mogli wracać w bardzo dobrych humorach. Biało-czerwoni rozegrali w stolicy Bułgarii cztery mecze i w każdym z nich zdobyli komplet punktów. W niedzielę kropkę nad "i" postawili w meczu z Amerykanami wygrywając 3:1. Po spotkaniu siatkarze tradycyjnie udzielali wywiadów, a zabawna sytuacja przed kamerami miała miejsce z udziałem Nikoli Grbicia.

Mistrzowie świata w obecnej Lidze Narodów spisują się rewelacyjnie. Dotychczas przegrali tylko jedno spotkanie. Miało to miejsce podczas pierwszego turnieju w Kanadzie, gdzie lepsi od biało-czerwonych okazali się Włosi. Ale wówczas Polacy występowali w mocno rezerwowym składzie. Od tego spotkania nasza kadra notuje serię zwycięstw.

Grbić mówi „SE” o kontrowersji w meczu z USA: Sędzia wkurzył chłopaków i zaczęli grać jeszcze mocniej [WYWIAD]

Grbić przerwał wywiad siatkarza w TVP. Wymowna reakcja

Podczas imprezy w Bułgarii biało-czerwoni wygrali cztery kolejne spotkania. W pokonanym polu zostawili Brazylię, Australię, Kanadę oraz Stany Zjednoczone. Zwycięstwa przede wszystkim z Brazylią i Amerykanami mogą robić wrażenia, bo to ekipy ze światowej czołówki. Co więcej, taka seria zwycięstw dała Polakom awans do turnieju finałowego.

Polscy siatkarze przyłapani na nietypowym zachowaniu podczas meczu. Genialne wideo trafiło do sieci

To jednak nie koniec zmagań w rundzie zasadniczej. Przed reprezentacją Polski jeszcze jeden turniej. Mistrzowie świata zagrają przed własną publicznością, a konkretnie w Gdańsku. Stawką będzie pierwsze miejsce w tabeli i pokazanie, że biało-czerwoni przed zbliżającym się mundialem są w bardzo wysokiej formie.

Sonda
Czy podopieczni Nikoli Grbicia wygrają Ligę Narodów?

Grbić zażartował przed kamerami TVP. Świetna atmosfera w kadrze

Nie można się więc dziwić, że w kadrze panuje znakomita atmosfera. Pokazuje to zachowanie Nikoli Grbicia po spotkaniu z Amerykanami. Aleksander Śliwka udzielał wywiadu przed kamerami TVP. W pewnym momencie dziennikarz Filip Czyszanowski z przymrużeniem oka powiedział, że muszą uważać, o czym rozmawiają, bo zbliża się trener Grbić.

- Rozumie, rozumie - odparł z uśmiechem Serb po polsku. - Uważajcie, co mówicie, bo was słucham - dodał już po angielsku. - Mnie cieszy, że poza stylem i jakością na boisku budujemy też atmosferę w tej kadrze i to jest jej fundament. Chcemy się w tej ekipie zgrywać i dobrze bawić. Dlatego dobrze, że wszyscy powołani wykazują nie tylko duże zaangażowanie w sprawy siatkarskie, ale również w życie grupy - powiedział natomiast Śliwka, potwierdzając dobrą atmosferę w zespole.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze