Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfrasport Bartosz Kurek

Polscy siatkarze przyłapani na nietypowym zachowaniu podczas meczu. Genialne wideo trafiło do sieci

2022-06-25 16:49

To był istny pogrom! Polscy siatkarze rozprawili się z ekipą Australii podczas meczu Ligi Narodów. Podopieczni Nikoli Grbicia kolejny raz gładko triumfowali w tegorocznych zmaganiach. Dziennikarz TVP Sport Filip Czyszanowski opublikował na Twitterze świetne wideo. Pokazał nietypowy taniec naszych gwiazd.

Kto będzie w stanie zatrzymać polskich siatkarzy? Podopieczni Nikoli Grbicia rozprawili się z Australijczykami bez większych problemów. Biało-czerwoni wygrali w trzech setach, miażdżąc kolejny raz przybyszów z kraju Aborygenów. Krótkie spotkanie nie przyniosło wielkich emocji. To był po prostu popis w wykonaniu naszych reprezentantów. W niedzielę kadra zmierzy się ze Stanami Zjednoczonymi i z pewnością wtedy trzeba będzie być skupionym na sto procent przez cały mecz.

NIE PRZEGAP! Bułgarzy skandalicznie potraktowali polskich siatkarzy! Brakuje słów, Kurek i Fornal wzięli sprawy w swoje ręce

Liga Narodów: Polscy siatkarze tańczyli podczas meczu z Australią

Dziennikarz TVP Filip Czyszanowski opublikował na Twitterze interesujące wideo, na którym widać jak nasi zawodnicy świetnie się bawią, tańcząc w trakcie spotkania. To nie były jednak przypadkowe ruchy.

Polscy siatkarze zdradzili, że uwielbiają razem grać w grę "Stumble Guys". Postać zwycięzcy tańczy w dość specyficzny sposób. Nasi zawodnicy podczas ostatnich nagrań bawili się właśnie w ten sposób. Tak samo zrobili i przy okazji spotkania z Australią.

Zobacz także: Koszmarne warunki polskich siatkarzy. Jest komentarz z kadry. To aż nie mieści się w głowie!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze