Norwid Częstochowa

i

Autor: Screen - Twitter

Trener uderzył zawodnika

Obrzydliwe zachowanie polskiego trenera. Uderzył nastolatka, wszystko nagrało się na wideo

2023-02-11 18:59

W każdej dyscyplinie emocje podczas meczów są na bardzo wysokim poziomie, jednak niedopuszczalny jest fakt, że w relacji trener - zawodnik dochodzi do rękoczynów, nawet jeśli padło wiele wulgarnych słów. Do niecodziennej sytuacji w siatkówce doszło podczas meczu o Mistrzostwo Województwa Śląskiego Juniorów Młodszych. Trener Norwida Częstochowa uderzył swojego podopiecznego.

W Częstochowie odbyło się spotkanie pomiędzy Norwida z AZS-em. Obie drużyny rywalizowały ze sobą w ramach Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorów Młodszych, było to na pewno wielkie wydarzenie, dla młodych siatkarzy, których głównym celem na pewno było zwycięstwo. Już na początku meczu doszło do niecodziennej sytuacji, która nie będzie wspominana przez głównego bohatera, czyli szkoleniowca Norwida Częstochowa - Piotra Lebiody. Przy wyrównanym pojedynku siatkarz schodzący z boiska otrzymał reprymendę od trenera, a następnie został uderzony otwartą dłonią, całą sytuację widać na nagraniu. Szkoleniowiec został odsunięty od prowadzenia drużyny, a klub wydał w tej sprawie komunikat.

Skandal w meczu juniorów młodszych! Trener uderzył zawodnika

Na stronie klubu można przeczytać oficjalny komunikat. - W związku z sytuacją, która miała miejsce w trakcie Turnieju Finałowego Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych, Zarząd Klubu podjął działania zmierzające do jej szczegółowego wyjaśnienia. Zarząd Klubu zdecydował również o odsunięciu trenera od prowadzenia Zespołu, do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego - podpisany przez Zarząd Klubu

Na temat całej sprawy wypowiedział się także Śląski Związek Piłki Siatkowej. - W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce podczas turnieju finałowego Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorów Młodszych rozgrywanych w Częstochowie, Zarząd Śląskiego Związku Piłki Siatkowej oświadcza, że zdecydowanie potępia wszelkie przejawy agresji. Dodatkowo, sprawą z urzędu, w trybie pilnym, zajmie się Wydział Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. O kolejnych decyzjach będziemy informowali na bieżąco - można przeczytać.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze