Paulina Damaske

i

Autor: Instagram/damaske01 Paulina Damaske

Jest w formie

Piękna polska siatkarka w pikantnym wydaniu. To bikini wiele nie zasłania. Ciało, które rozgrzewa gejzery na Islandii

2024-07-09 19:59

Nie ma lepszego momentu na wakacyjny wyjazd niż tradycyjny sezon urlopowy. Dotyczy to niemal każdego zawodu, bo również sportowcy latem mają zdecydowanie więcej wolnego. Z chwil bez konieczności treningów i rozgrywania meczów skorzystała polska siatkarka, Paulina Damaske. Przyjmująca chętnie dzieliła się fotografiami z wyjazdu na Islandię, skąd pokazała również nieco bardziej pikantne kadry.

Paulina Damaske jest wciąż na początku swojej siatkarskiej kariery, a mimo młodego wieku ma już kilka znaczących sukcesów na koncie. Przyjmująca mogła świętować zdobycie Superpucharu oraz Pucharu Polski, a także wywalczyła wraz z zespołem brązowy medal mistrzostw kraju. Po niedawno zakończonym sezonie może być bardzo zadowolona z postępów, bo jej progres został dostrzeżony przez Stefano Lavariniego. Damaske była powołana na pierwszy tydzień z Ligą Narodów. - Jest to dla mnie wyróżnienie i mam nadzieję, że będę mogła pomóc drużynie - mówiła w rozmowie z mediami siatkarka.

Piękna polska siatkarka odsłoniła ciało

Na razie jednak na dłuższy angaż w reprezentacji Polski Damaske musi poczekać, ale przy tak rozwijającej się karierze zapewne regularnie może otrzymywać powołania. Przyjmująca w ostatnich tygodniach mogła skorzystać z czasu wolnego i postanowiła wybrać się w dość odległy zakątek Europy. I nietypowy jak na wakacyjny kierunek. Damaske pokazywała sporo zdjęci z Islandii.

Na fotografiach siatkarki nie zabrakło urokliwych miejsc takich jak ośnieżone góry, wodospady, czy ciemne plaże, charakterystyczne dla tego kraju. Ale nawet na Islandii Damaske mogła pozwolić sobie na kąpiel. Na najnowszych zdjęciach mogliśmy zobaczyć ją w bikini. Nie da się nie zauważyć, że siatkarka jest w idealnej formie, a jej sylwetce nic nie można zarzucić. - Ładnie tam, szczególnie z takimi modelkami na plaży - komplementował jeden z internautów.

Odwiedziliśmy Flashscore. Liczby nie kłamią: Lewandowski wygrał ze Świątek
Listen on Spreaker.
Najnowsze