PÓŁNAGA Malwina Smarzek pokazała KSZTAŁTNĄ PUPĘ przy dwóch kobietach. NIEBIAŃSKI widok [ZDJĘCIE]

2020-09-21 14:40 JWa
Malwina Smarzek-Godek pokazała pupę z koleżankami
Autor: Instagram / mali.smarzek Malwina Smarzek-Godek pokazała pupę z koleżankami

Co za widoki! W takich okolicznościach przyrody chciałby wypoczywać każdy kibic! Przejrzysta woda, słońce, bezchmurne niebo i... trzy gorące siatkarki! Malwina Smarzek-Godek na plażowy wypad zabrała dwie koleżanki z drużyny Igor Volley Novara. Panie postanowiły nieco zaszaleć i w pewnym momencie zdjęły staniki. Do aparatu eksponowały wyrzeźbione ciała, a fotka szybko zdobyła uznanie wśród kibiców!

Malwina Smarzek postanowiła skorzystać z być może ostatnich gorących dni. Spakowała więc to co najważniejsze i udała się na plażę, by kąpać się w promieniach słońca. Nie była jednak sama. Świetnej polskiej siatkarce towarzyszyły dwie koleżanki z Igor Volley Novara. Wraz z Malwiną Smarzek-Godek na krótki wypoczynek ruszyły Haleigh Washington i Micha Hancock. Panie w pewnym momencie wpadły na wyjątkowo szalony pomysł. Postanowiły zrobić sobie wyjątkowo gorąco zdjęcie w półnagiej formie. Fotka przypadła do gustu fanom, gdy tylko pojawiła się w Internecie!

PÓŁNAGA paraolimpijka przeszła do historii. Wszystko przez jej ROZBIERANE ZDJĘCIA

Tak wyglądała walka kadry siatkarzy na piasku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Malwina Smarzek i jej dwie koleżanki stanęły na skalistym brzegu bez staników! Aby ukryć piersi, ustawiły się tyłem do aparatu. Dzięki temu w kusych majtkach świeciły do obiektywu pośladkami. Najwyraźniej treningi na siłowni nie poszły na marne, bo ta część ciała u wszystkich trzech jest wyraźnie wyrzeźbiona. Malwina Smarzek-Godek zapewne spodziewała się ciepłych komentarzy, ale tak pozytywne słowa i tak mogły ją zaskoczyć

Narzeczona reprezentanta Polski KUSI OBFITYM BIUSTEM. Dekolt po sam pępek [GORĄCE ZDJĘCIE]

"Jakie piękne!" - napisał jeden z komentujących zdjęcie reprezentantki Polski w siatkówce na Instagramie. "Cudowne i szalone" - napisano w kolejnej opinii na portalu społecznościowym. "Jaka opalona!" - zauważyła inna obserwująca.