Polska - Argentyna O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj 23.08 wtorek Polska - Argentyna O której godzinie grają siatkarze dzisiaj mecz towarzyski O której siatkówka dzisiaj

i

Autor: Jacek Kozioł Polska - Argentyna O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj 23.08 wtorek Polska - Argentyna O której godzinie grają siatkarze dzisiaj mecz towarzyski O której siatkówka dzisiaj

Mecz towarzyski siatkarzy dzisiaj

Polska - Argentyna O której godzinie mecz siatkarzy dzisiaj 23.08 wtorek Polska - Argentyna O której godzinie grają siatkarze dzisiaj mecz towarzyski O której siatkówka dzisiaj

2022-08-20 0:21

Polska - Argentyna O której godzinie grają siatkarze dzisiaj mecz towarzyski Polska - Argentyna GODZINA O której godzinie siatkówka dzisiaj Polka - Argentyna O której godzinie mecz siatkarzy dzisiaj 23.08 wtorek. To ostatni sprawdzian formy przed mistrzostwami świata. Dzisiaj Polska znów zagra Argentynę, którą niedawno pokonała pewnie 3:0 w Memoriale Wagnera. Jak zaprezentuj się zespół Nikoli Grbicia w czasie próby generalnej przed MŚ, które zaczną się już za trzy dni? Polska - Argentyna O której mecz siatkarzy dzisiaj GODZINA 23 sierpnia.

Mecz Polska - Argentyna dzisiaj to ostatni sprawdzian formy przed mistrzostwami świata. Biało-Czerwoni łatwo ograli ten zespół kilka dni temu w Memoriale Wagnera, pewnie wygrywając 3:0. Jaki skład wystawi teraz Nikola Grbić? Czy da szanse zmiennikom? A może jednak będzie już zgrywał pierwszą szóstkę?

Polska - Argentyna O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj 23.08 wtorek

Za trzy dni polscy siatkarze meczem z Bułgarią w katowickim Spodku zaczynają mistrzostwa świata. Po wygraniu bez straty seta Memoriału Wagnera Biało-Czerwoni narobili apetytu kibicom, ale sprawdziany towarzyskie to zupełnie inna bajka niż turniej mistrzowski. Zdaje sobie z tego sprawę selekcjoner Nikola Grbić. – W mundialu nasi rywale będą grali dużo lepiejuprzedza serbski trener reprezentacji Polski. Dziś ostatni sparing przed mistrzostwami świata - towarzyski mecz Polska - Argentyna.

Polska - Argentyna O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj mecz towarzyski 23 sierpnia

Po zwycięstwach 3:0 nad Iranem, Argentyną i Serbią Polacy są w dobrych nastrojach, ale to nie znaczy, że nie mają nad czym pracować. Nikola Grbić ciągle dąży do perfekcji i szuka metod na poprawianie błędów swoich graczy. – Wyniki meczów Memoriału Wagnera nie były najważniejsze, zajmowały mnie najmniejtłumaczy trener kadry. – To był tylko kolejny test, by zrozumieć, nad czym musimy jeszcze pracować. Wszyscy siatkarze dali mi materiał do analizy, ale jednocześnie podkreślam z satysfakcją, że każdy wniósł wiele dobrego do gry, nawet jeśli chodziło tylko o wejście na jedną zagrywkę. Nasi trzej rywale w Memoriale Wagnera byli mocni, ale uważam, że podczas mistrzostw świata będą jeszcze mocniejsi – przewiduje Grbić. – Dane, które zbieramy, dotyczą także zachowań taktycznych przeciwnych drużyn, choćby tego, jak przez całe lato, a nie tylko w ostatnich zawodach, ustawiali grę w ataku przeciwko nam.

Mecz siatkówki dzisiaj Polska - Argentyna GODZINA O której siatkówka dzisiaj

Polska - Argentyna O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze dzisiaj mecz towarzyski 23.08

Siatkarze mocno pracowali nad kulejącą ostatnio grą w systemie blok–obrona i było widać efekty, ale trener kadry zauważył kolejny mankament. – Ostatnio problem był z przyjęciem, potem z obroną, ale doszlifowaliśmy to. Z kolei w ostatnim meczu źle wychodził kontratak – przyznaje Nikola Grbić. – To rzecz do pilnego wyeliminowania. Nie wykorzystaliśmy wielu okazji w akcjach, które powinny były paść naszym łupem. Jeśli trzy razy zaczynamy seta od kapitalnej obrony, ale w każdym wypadku nie przekładamy tego na punkt, to musi niepokoić. W ostatnich dniach przed mistrzostwami musimy jeszcze nad tym popracować – zapowiada Grbić.

Siatkówka dzisiaj mecz towarzyski Polska - Argentyna GODZINA meczu siatkarzy dzisiaj 23.08

Mecz towarzyski Polska - Argentyna zostanie rozegrany dzisiaj, 23 sierpnia 2022 r. Początek meczu towarzyskiego Polska - Argentyna o godzinie 20.30. Transmisja TV na antenie Polsatu Sport.

Rozgrywający kadry siatkarzy Marcin Janusz o błędach w grze drużyny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze