Polska - Kanada TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów siatkówka Polska - Kanada LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kanada? Na którym kanale mecz siatkarzy Polska - Kanada dzisiaj 23.06?

i

Autor: Cyfrasport Polska - Kanada TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów siatkówka Polska - Kanada LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kanada? Na którym kanale mecz siatkarzy Polska - Kanada dzisiaj 23.06?

Polska - Kanada TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów siatkówka Polska - Kanada LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kanada? Na którym kanale mecz siatkarzy Polska - Kanada dzisiaj 23.06?

2022-06-23 9:47

Polska - Kanada TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów siatkówka Polska - Kanada LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kanada? Na którym kanale mecz siatkarzy Polska - Kanada dzisiaj 23.06? Polscy siatkarze świetnie radzą sobie w tegorocznej Lidze Narodów. Po 5 kolejkach mają na koncie cztery zwycięstwa, w tym wielkie wygrane z Francją (3:1) i środowy triumf nad Brazylią (3:1). Są w ścisłej czołówce tabeli, a już w czwartek zagrają kolejny mecz. Tym razem ich rywalami będą Kanadyjczycy. Poniżej dowiesz się, gdzie obejrzeć mecz Polska - Kanada w Lidze Narodów siatkarzy. Na którym kanale mecz siatkarzy Polska - Kanada dzisiaj 23.06?

Polska - Kanada TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Na którym kanale mecz siatkarzy Polska - Kanada dzisiaj 23.06?

Polscy siatkarze już w pierwszym turnieju Ligi Narodów pokazali moc. Pomimo nieobecności liderów drużyny, "rezerwowy" skład odniósł trzy zwycięstwa. Podopieczni Nikoli Grbicia nie dali szans Argentynie (3:0), Bułgarii (3:0) i przede wszystkim Francji (3:1). Jedynie Włosi znaleźli sposób na Biało-Czerwonych (1:3). Tymczasem do Bułgarii nowy selekcjoner kadry zabrał już najmocniejszy skład i Polska błyskawicznie pokazała moc. W pierwszym meczu drugiego turnieju LN nasi siatkarze roznieśli Brazylię. Co prawda stracili jednego seta, ale w pozostałych całkowicie dominowali i niesamowicie pewnie wygrali z "Canarinhos" za trzy punkty. Tym samym umocnili się w czołówce tabeli i w doskonałych humorach mogą podejść do drugiego spotkania w Sofii.

Polacy zabawili się z Brazylią w Lidze Narodów! Wielkie zwycięstwo, choć przez chwilę było nerwowo. Popis Bieńka i Semeniuka

Liga Narodów siatkówka Polska - Kanada LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kanada?

W drugim meczu w Bułgarii i szóstym łącznie rywalami Polaków będą Kanadyjczycy. Po pięciu kolejkach zajmują oni dopiero 13. miejsce i zgromadzili zaledwie 5 punktów. U siebie ponieśli trzy gładkie porażki 3:0 z Niemcami, Francuzami i Włochami, a pokonali jedynie Bułgarów po tie-breaku. Z kolei w Sofii rozpoczęli turniej od zwycięstwa z najsłabszą w stawce Australią (3:1). Wydaje się, że podopieczni Grbicia nie powinni mieć najmniejszych problemów z pokonaniem zespołu z Ameryki Północnej.

Mateusz Bieniek wszedł w buty Wilfredo Leona. Przypomniał kibicom fantastyczną serię, pogrążył Brazylię

Mecz Polska - Kanada w Lidze Narodów odbędzie się w czwartek, 23 czerwca. Początek spotkania zaplanowano na 12:30. TRANSMISJA w TV na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz w płatnej usłudze Polsat Box Go. Darmową relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy!

Kamil Semeniuk o kadrze, Grbiciu i transferze do Perugii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze