Potworny skandal z udziałem gwiazdora Francuzów! N'Gapeth uciekł z hotelu i zostawił drużynę

2021-09-15 8:42
Earvin N'Gapeth
Autor: AP Earvin N'Gapeth

Earvin N'Gapeth to nie tylko jeden z najbardziej utalentowanych i najlepszych siatkarzy na świecie, ale również zawodnik, który śmiało może nazwać się jednym z największych skandalistów. Lider reprezentacji Francji niejednokrotnie pokazał już, że chodzi swoimi ścieżkami, a do głowy przychodzą mu różne pomysły. Jednym z największych skandali w jego wykonaniu była ucieczka z hotelu w 2020 roku i opuszczenie Zenita Kazań, do którego wrócił z podkulonym ogonem.

W światowej siatkówce nie brakuje zawodników, którzy obdarzeni są niesamowitym talentem, a na parkietach potrafią wyczyniać prawdziwe cuda, niemalże w pojedynkę zmieniając losy meczu. Jednym z takich siatkarzy jest bez wątpienia Earvin N'Gapeth, czyli jedna z najjaśniejszych gwiazd reprezentacji Francji, a na co dzień zawodnik włoskiego Leo Shoes Modena. Siatkarz przyzwyczaił już jednak kibiców do tego, że zalicza się również do grona największych skandalistów w sporcie, a jego wybryki często opisywane są w prasie. Na pieńku mają z nim również polscy siatkarze, których N'Gapeth oskarżył o paskudne rzeczy, przekraczając przy tym wszelkie granice. Wypowiedzi Francuza to jednak nie jego największy problem. W przeszłości przyjmujący miał okazję reprezentować barwy Zenita Kazań, jednak jego przygoda w rosyjskim klubie pełna była skandali. Jeden z nich może zaskoczyć wielu kibiców. To akcja niemalże jak z filmu. 

Fani Bartosza Kurka musieli być w szoku, gdy to zobaczyli! Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie

Zenit Kazań, który w każdym sezonie walczy na wszystkich frontach i ma ambicje, aby zdominować europejską siatkówkę, oczekuje od swoich zawodników przede wszystkim pełnego zaangażowania i optymalnej formy. Po dwóch sezonach spędzonych w Rosji, N'Gapeth wpadł jednak na dość nietypowy pomysł. Podczas pobytu drużyny w Berlinie, gdzie rozgrywany był turniej Ligi Mistrzów, Francuz postanowił... dać nogę z hotelu. Jakiś czas później musiał przepraszać za swój wybryk i prosił o wybaczenie. Poznajcie cała historię skandalu N'Gaprtha klikając w naszą galerię poniżej!

Rosjanie rzuceni na kolana! Polska w półfinale mistrzostw Europy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze