Polscy siatkarze zaatakowani przez gwiazdora Francuzów. N'Gapeth posunął się za daleko, paskudne oszczerstwa

2021-09-14 11:03
N'Gapeth zaatakował polskich siatkarzy
Autor: Cyfra Sport N'Gapeth zaatakował polskich siatkarzy

Mecz reprezentacji Polski w siatkówkę niejednokrotnie pokazały nam, że wpływ na wynik spotkania ma nie tylko dyspozycja poszczególnych zawodników, ale również zagrywki psychologiczne. Tych nie brakuje w starciach m.in. z Iranem, czy Francją, gdzie pomiędzy zawodnikami iskrzy na parkiecie. Niektóre z wypowiedzi zawodników były jednak ciosami poniżej pasa, co w przeszłości udowodnił Earvin N’Gapeth. Gwiazdor Francuzów kilka miesięcy temu przekroczył granicę i zdecydował się na paskudne oszczerstwa pod adresem Polaków.

Polscy siatkarze od lat zaliczają się do światowej elity i na każdej imprezie znajdują się w gronie faworytów do zdobycia złotego medalu. W drodze na szczyt, Biało-czerwonym przychodzi oczywiście mierzyć się z innymi świetnymi ekipami i podczas tych spotkań często dochodzi do niemałych spięć pod siatką. Polscy kibice siatkówki najwięcej takich zachowań mogą obserwować w meczach chociażby z Iranem, czy Francją. Ostatni raz Polacy zmierzyli się z "Trójkolorowymi" na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio i jak się okazało, był to ich ostatni mecz na tej imprezie. Niestety rywalizacja siatkarzy często wychodzi poza parkiet, a zawodnicy potrafią być atakowani również w mediach społecznościowych lub przez zawodników innych drużyn. Taka sytuacja miała miejsce po jednym z meczów Polski z Francją w Lidze Narodów, gdy Earvin N’Gapeth zdecydował się przekroczyć granicę. 

Potworny skandal z udziałem gwiazdora Francuzów! N'Gapeth uciekł z hotelu i zostawił drużynę

Gwiazdor reprezentacji Francji znany jest z bycia skandalistą i często pozwala on sobie na zbyt wiele, podgrzewając atmosferę na parkiecie do czerwoności. Po meczu Polski z Francją podczas tegorocznej Ligi Narodów, N'Gapeth napisał w mediach społecznościowych posta, który mógł zszokować wielu fanów. Francuz oskarżył Vitala Heynena o to, że trener Biało-czerwonych miała nazwać "czarnuchem" osobę czarnoskórą, która pracowała przy imprezie. Ponadto, według zawodnika, Michał Kubiak miał nazwać rywali po francusku "skur********". Vital Heynen szybko odniósł się do słów N'Gapetha wskazując, że taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, co wskazuje na to, że była to prowokacja ze strony Francuza. 

Żona Wilfredo Leona zdradziła, co dzieje się w domu siatkarza! Opadły nam szczęki, gdy prawda wyszła na jaw

Poznajcie bliżej Earvina N'Gapetha i jeden z jego największych skandali, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Kolejny trudny sprawdzian przed Biało-czerwonymi. Polacy blisko medalu na mistrzostwach Europy

Podczas tegorocznych mistrzostw Europy Polacy nie będą mieli okazji spotkać się z Francją. Mistrzowie olimpijscy z Tokio niespodziewanie odpadli z imprezy już w 1/8 finału, ulegając 0:3 Czechom. Biało-czerwoni z kolei po dotarciu do ćwierćfinału bez większych problemów, teraz zmierzą się z Rosją i walczyć będą o awans do półfinału turnieju. Kibice Biało-czerwonych nie ukrywają, że liczą na medal swoich idoli, najlepiej oczywiście złoty. Sami zawodnicy również chcieliby wygrać turniej, aby zrehabilitować się za nieudane igrzyska. 

Żona Kurka zadała mu strasznie niewygodne pytanie publicznie. Tego szczegółu nie przeoczy żadna kobieta

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze