Siatkarki same zrobiły ze sobą wywiad. Maria Stenzel przepytała Zuzannę Górecką [WIDEO]

2020-07-16 10:16 Marek Żochowski
Siatkówka, wywiad, reprezentacja, siatkarki, Maria Stenzel, Zuzanna Górecka
Autor: PZPS Maria Stenzel przeprowadza wywiad z Zuzanną Górecką

Podczas drugiego i ostatniego w tym roku zgrupowania reprezentacji Polski siatkarek w Szczyrku humory jak zwykle dopisują. Gdy zorganizowano dzień medialny, czołowe kadrowiczki wzięły sprawy w swoje ręce i wyręczyły dziennikarzy. Same zrobiły ze sobą wywiad.

Libero Maria Stenzel wzięła w rękę mikrofon i przepytała przyjmującą Zuzannę Górecką na aktualne tematy. Pytania dotyczyły samopoczucia, najbliższych rywalek w meczach towarzyskich czy nawet… klasy hotelu, w którym kadra będzie niebawem przebywać. „Reporterka” spisała się na medal i jak się okazało, media nie zawsze są potrzebne, by przeprowadzać ciekawe rozmowy z reprezentantkami Polski.

Serbska miss siatkówki wraca do Polski. Zjawiskowa Jovana Brakocević zagra w Chemiku [ZDJĘCIA]

Polki pracują w Szczyrku przed dwumeczem ze Szwajcarią. Spotkania sparingowe z Helwetkami nasze dziewczyny rozegrają w Łodzi 28 i 29 lipca o 20.30, bez udziału kibiców. Na zewnątrz Sport Areny Łódź zostanie jednak zainstalowane kino samochodowe, w którym będzie można zobaczyć spotkania na wielkim ekranie. Oczywiście, telewizyjną transmisję zapowiada także Polsat Sport.

Niemka o WYJĄTKOWEJ urodzie szuka partnerki przez Internet. Nie ma z kim TEGO robić

Meczami ze Szwajcarią Polki zakończą nietypowy sezon reprezentacyjny, w którym nie było żadnej imprezy. Potem zawodniczki rozjadą się na obozy klubowe i rozpoczną przygotowania do sezonu ligowego.

Najnowsze