Reprezentacja Słowenii

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Słowenii

Słoweńcy mówią o prowokacji po skandalu z hymnami. Dziennikarka TVP ujawnia reakcje po wpadce

2021-09-18 17:56

Tak wielka pomyłka, jaka zdarzyła się organizatorom przed pierwszym półfinałem mistrzostw Europy w siatkówce, nie mógł przejść bez echa. Przed rywalizacją Polski ze Słowenią omyłkowo puszczono hymn Serbii zamiast rywali biało-czerwonych. Spotkało się to z ostrą reakcją dziennikarzy ze Słowenii, którzy obecni byli w katowickim Spodku.

Mistrzostwa Europy w siatkówce weszły w najważniejszą fazę. W sobotę i niedzielę poznamy medalistów tej imprezy, a w walce o podium wciąż jest reprezentacja Polski. Biało-czerwoni w półfinale turnieju wpadli na Słowenię, z którą w przeszłości mieli ogromne problemy i to właśnie z tym zespołem często przekreślali swoje nadzieje na dobry wynik.

Relacja z meczu Polska - Słowenia. Wielkie emocje!

Skandal przed meczem Polska - Słowenia. Ogromna wpadka z hymnem

Zespoły, które walczą o medale przeniosły się do Katowic, a konkretnie do Spodka. Hala przed meczem Polska - Słowenia wypełniła się po brzegi i fani czekali na wielkie emocje. Niestety tuż przed spotkaniem nie uniknięto ogromnej, a wręcz skandalicznej wpadki. Organizatorzy zamiast hymnu Słowenii odtworzyli pierwsze takty hymnu Serbii.

Potężna wtopa przed meczem Polska - Słowenia. Ogromny skandal z hymnem, przeraźliwe gwizdy

Sonda
Czy Polacy wywalczą medal na mistrzostwach Europy?

Na hali od razu rozległy się przeraźliwe gwizdy, a Słoweńcy z oburzeniem rozkładali ręce. Na szczęście szybko udało się naprawić błąd, jednak niesmak pozostał. Co więcej, słoweńscy dziennikarze byli oburzeni. Jak informuje Sara Kalisz z TVP Sport na Twitterze, nie szczędzili oni ostrych słów. - Po pomyłce hymnowej dziennikarze słoweńscy krzyczą, że to prowokacja - czytamy we wpisie na Twitterze.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze