Tak Bartosz Kurek nazywa piękną ukochaną. Liścik siatkarza dostał się do internetu, wszystko wyszło na jaw

2021-12-06 15:51
Bartszo Kurek, Anna Kurek
Autor: Instagram/grejmanka Bartszo Kurek i Anna Kurek

Bartosz Kurek wraz z żoną Anną tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego sportu. Sportowiec na każdym kroku okazuje swojej najdroższej czułość, a dzisiaj wyszło, jak tak naprawdę nazywa ukochaną gwiazdor reprezentacji Polski. Wszystko przez liścik, który dostał się do internetu.

Anna i Bartosz Kurkowie od dawna są na celowniku mediów, które dokładnie śledzą ich życie w Japonii. Była siatkarka towarzyszy mężowi w życiu na obczyźnie i bardzo chętnie pokazuje, jak wygląda życie w jednym z najpiękniejszych krajów Azji, co robi za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Tym razem, małżonka gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski przyznała, że mąż dał jej prezent na Mikołajki. Do paczki dołączony był liścik, na którym możemy odczytać, jak siatkarz nazywa swoją ukochaną.

Tak żona pocieszała załamanego Dawida Kubackiego. Zrobili to przy ludziach!

Anna i Bartosz Kurkowie często pokazują sobie uczucia. Ich związek budzi wielkie emocje

O tym, że miłość odgrywa bardzo istotną rolę w życiu Bartosza Kurka, nie trzeba przekonywać nikogo. Siatkarz wielokrotnie podkreślał swoje uczucie do ukochanej, czy to za pośrednictwem mediów społecznościowych, czy w trakcie wystąpień przed kamerami. Tym razem gwiazdor Wolf Dogs Nagoya, a także siatkarskiej reprezentacji Polski postanowił kupić swojej ukochanej prezent z okazji Mikołajek. Do przesyłki był dołączony liścik, który bardzo rozczulił żonę sportowca.

Piękna polska siatkarka zaskoczona przez kibiców! Nie zgadniecie, jak ją zaczepili

Aby zobaczyć zdjęcie Anny Kurek bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Tak Bartosz Kurek nazywa żonę. Liścik pokazuje całą prawdę

Na nagraniu umieszczonym przez Annę Kurek w internecie widzimy, jak kobieta dostaje od swojego ukochanego paczkę. O ile nie wiemy, co było w środku, o tyle liścik przekonuje, że siatkarz bardzo kocha wybrankę swojego serca. Była siatkarka sama była rozczulona treścią wiadomości od męża.

- Najlepsza żona na świecie, Anna Kurek - napisał Kurek na liściku dołączonym do prezentu.

Anna Kurek
Autor: instagram.com/grejmanka
Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy siatkarz reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze