Vital Heynen

i

Autor: Cyfra Sport Vital Heynen

Te słowa Vitala Heynena nie przejdą bez echa. Wyłożył wszystko

2021-09-03 17:32

Trwają siatkarskie mistrzostwa Europy. Reprezentacja Polski walczy na nich o to, aby zmazać plamę po igrzyskach olimpijskich i osiągnąć jak najlepszy wynik. Zależy na tym bardzo mocno także i selekcjonerowi kadry, Vitalowi Heynenowi. Belg postanowił wyłożyć swoje odczucia jak na tacy. Takie podejście szkoleniowca z pewnością nie przejdzie bez echa.

Reprezentanci Polski rozpoczęli mistrzostwa Europy udanie, bo od pokonania Portugalczyków. Choć znacznie mniej notowanym rywalom udało się uszczknąć "Biało-czerwonym" seta, to jednak wejście w turniej okazało się pozytywne. Teraz Polacy pracują nad tym, aby cieszyć także i po następnych spotkaniach. A trener zespołu, Vital Heynen, w swoim cyklu na łamach portalu "Sportowe Fakty" postanowił wystosować swoisty apel, który z całą pewnością nie przejdzie bez echa.

- Wykorzystuję każdą okazję, żeby wyjaśnić wam, jak ważne jest wasze wsparcie. Może myślicie sobie, że to jakaś gra z mojej strony, że robię to pod publiczkę. Zapewniam was jednak, że teraz jak nigdy doceniamy waszą obecność na trybunach. Powrót do grania po igrzyskach jest dla nas niezwykle trudny, dlatego potrzebujemy każdego wsparcia. Moją rolą jest o tym mówić. Niektórzy z was pewnie uważają, że przesadzam. Akceptuję to. Nie zamierzam jednak przestać, bo wiem, że to właśnie kibice pomogą nam przejść przez tę trudną sytuację - podkreślił Heynen.

Zobacz też: Vital Heynen miał chytry plan po igrzyskach. Dotyczył... piłki nożnej!

I dodał: - Będziemy się przygotowywać na Serbów, nie zamierzamy wracać do spotkania z Portugalią, bo w turnieju zawsze trzeba patrzeć przed siebie, po wykonaniu jednego kroku szykować się na następny.

Kolejne emocje związane z polskimi siatkarzami już od nadchodzącego weekendu. Czy droga "Biało-czerwonych" w mistrzostwach Europy zatrzyma się dopiero na samym szczycie? Oby tak właśnie było!

Bartosz Kurek ostrzega przed najtrudniejszym rywalem w ME 2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany