Typy i kursy. Projekt o podtrzymanie nadziei, Jastrzębski Węgiel o „przyklepanie” awansu [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-01-25 12:08
Siatkówka, Projekt Warszawa, siatkarze, klub
Autor: CEV Zespół Projektu Warszawa w czasie gry

Liga Mistrzów typy i kursy. Faza grupowa siatkarskiej Ligi Mistrzów wchodzi powoli w decydującą fazę. Już w tym tygodniu zostaną rozegrane spotkania 4. kolejki, a polskim kibicom ogromne emocje powinny przynieść zwłaszcza występy naszych eksportowych drużyn. We wtorek Projekt Warszawa zagra na wyjeździe z Ziraatem Bankasi o podtrzymanie szans na awans do fazy play-off, Jastrzębski Węgiel podejmie natomiast belgijskie Roeselare, a meczem tym może bardzo mocno przybliżyć się do wygrania grupy. Jakie szanse na osiągnięcie swoich celów daje naszym drużynom TOTALbet?

Trzeba przyznać, że dotychczasowe wyniki osiągane przez Projekt Warszawa w Lidze Mistrzów nie mogą być odbierane pozytywnie. Podopieczni Andrei Anastasiego zaczęli doskonale, wygrywając dwa pierwsze sety w wyjazdowym meczu przeciwko potężnemu Dynamu Moskwa. Kolejne trzy partie padłu jednak łupem Rosjan, a na domiar złego „Projektowi” w 2. serii gier nieoczekiwanie ulegli przed własną publicznością Ziraatowi Bankasi 1:3. Oznacza to, że zespół z Warszawy ma obecnie na swoim koncie zaledwie 1 punkt i – jeśli wciąż marzy o awansie z grupy – będzie musiał wygrać w Turcji. Gospodarze z pewnością tanio skóry jednak nie sprzedadzą – ewentualna wygrana może bowiem bardzo mocno przybliżyć ich do zajęcia 2. miejsca w grupie, za plecami drużyny z Moskwy. Mimo wyniku pierwszego meczu pomiędzy oboma zespołami bukmacherzy z TOTALbet uważają jednak, że nieznacznym faworytem będą goście z Warszawy.

W zupełnie innej sytuacji znajduje się natomiast zespół Jastrzębskiego Węgla. Podopieczni Andrei Gardiniego, którzy zmierzą się z belgijskim Roeselare, w trzech dotychczasowych spotkaniach zdobyli komplet punktów, nie tracąc przy tym choćby seta! Co więcej, mistrzowie Polski tak naprawdę w żadnym z dotychczasowych spotkań nie byli zmuszeni do wzniesienia się na wyżyny swoich umiejętności. Teoretycznie najbardziej wyrównany był pierwszy pojedynek z Roeselare, rozegrany w Belgii. Pomimo tego jastrzębianie wygrywali ostatecznie do 18, 20 i 23, triumfując w całym meczu 3:0. Jeśli zespół prowadzony przez włoskiego szkoleniowca powtórzy dziś ten wynik, będzie już niemal pewny wygrania zmagań w grupie A. Jeśli jednak Jastrzębski Węgiel uległby Belgom, sprawa awansu wciąż pozostanie otwarta. Bukmacherzy z TOTALbet zdają się jednak nie brać tej drugiej opcji pod uwagę. Świadczą o tym przygotowane przez nich kursy – triumf gospodarzy wyceniono bowiem na 1.03, gości natomiast na 12.00.

Sonda
Czy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle obroni w tym sezonie Ligę Mistrzów?

Kursy TOTALbet:

ZIRAAT BANKASI – PROJEKT WARSZAWA:

  • Zwycięzca:

Ziraat – 2.27                      Projekt – 1.65

  • Ziraat wygra seta:

tak – 1.20                          nie – 3.80

  • Projekt wygra seta:

tak – 1.09                          nie – 5.80

  • Handicap (sety):

Ziraat (-1.5) – 3.20                          Projekt (+1.5) – 1.30

Ziraat (-2.5) – 6.30                          Projekt (+2.5) – 1.09

Ziraat (+1.5) – 1.55                         Projekt (-1.5) – 2.30

Ziraat (+2.5) – 1.17                         Projekt (-2.5) – 4.40

JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ROESELARE:

  • Zwycięzca:

Jastrzębski – 1.03                           Roeselare – 12.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów Ligi Mistrzów dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze