Karolina Bryniarska

i

Autor: Instagram/karolina.bryniarska Karolina Bryniarska

Kusi urodą

Ukochana polskiego siatkarza zniewala urodą. Pikantne zdjęcia rozgrzewają do czerwoności, tak wygląda dziewczyna Bednorza

2023-01-14 15:05

Dużo mówiło się w ostatnim czasie, że Bartosz Bednorz ponownie może występować w polskim klubie. Jego transfer do Zaksy Kędzierzyn-Koźle jest hitem transferowym i na pewno będzie dużym wzmocnieniem zespołu z Opolszczyzny. A na trybunach zrobi się zdecydowanie piękniej, bo na pewno z bliska spotkania swojego ukochanego będzie oglądała Karolina Bryniarska, partnerka Bartosza Bednorza.

Bartosz Bednorz ostatni raz w PlusLidze występował w 2018 roku, kiedy to reprezentował barwy PGE Skry Bełchatów. Później zdecydował się na podbój zagranicznych lig i najpierw trafił do Włoch, a następnie do Rosji. Ostatni jego zespół to Shanghai Bright. Po zagranicznych wojażach przyjmujący zdecydował się na powrót do ojczyzny i będzie reprezentował barwy Zaksy Kędzierzyn-Koźle.

Ukochana Bednorza zniewala. Pikantne zdjęcia

O możliwym transferze do mistrzów Polski mówiło się już od kilku dni, ale po odejściu Denisa Kariagina stało się pewne, że Bednorz zasili szeregi Zaksy. Tym samym reprezentant Polski z automatu stał się jedną z największych gwiazd PlusLigi i zapewne przyciągnie na trybuny wielu kibiców. Wraz z Bednorzem do Polski wróci jego ukochana, Karolina Bryniarska. Pierwszy raz para wspólnie pokazała się we wrześniu 2021 roku.

Od tego czasu siatkarz i modelka spotykają się i tworzą udany związek. Ukochana reprezentanta Polski na co dzień zajmuje się właśnie modelingiem i występuje w spotach reklamowych. Na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje pikantnych zdjęć i jak na modelkę przystało, Bryniarska może pochwalić się świetną figurą. Nie dziwne, że jej fotografie zgarniają mnóstwo polubień.

Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze