Wilfredo Leon

i

Autor: Instagram / Wilfredo Leon Wilfredo Leon

Zajadał się tym!

Wilfredo Leon zapytany o ulubioną wigilijną potrawę. Zajadał się tym świątecznym rarytasem ze smakiem, odpowiedź jest jasna

2022-12-26 8:49

Wilfredo Leon jest doskonale zaznajomiony z polskimi tradycjami. Od lat jest w związku z Polką, więc i miał okazję poznać nasze świąteczne zwyczaje. Na Instagramie opublikował zdjęcie spod bożonarodzeniowej choinki. Jeden z kibiców postanowił go zapytać o jego ulubioną wigilijną potrawę. Odpowiedź mogła być tylko jedna. Przyznał, czym zajadał się ze smakiem.

Wigilia Bożego Narodzenia wiąże się w Polsce z uroczystą kolacją i wieloma przepysznymi daniami. Wilfredo Leon w swoim domu stara się kultywować nasze tradycje. W tym roku także na stole nie zabrakło pysznych potraw, które z pewnością gościły także na stołach w domach kibiców. Gwiazdor Sir Safety Perugia i reprezentacji Polski zapozował na Instagramie do zdjęcia przy świątecznej choince. Obok drzewka znalazło się wiele prezentów. Widać, że w domu nie zabrakło grzecznych osób.

Bartosz Kurek nie może się powstrzymać w trakcie świąt. O wszystkim powiedział, kompletnie o to nie dba!

Wigilia Bożego Narodzenia. Wilfredo Leon zapytany o ulubioną świąteczną potrawę

- Pełny pysznego jedzenia na tradycyjnej polskiej kolacji w moim domu. Chciałbym życzyć wam wesołych świąt – napisał w opisie fotografii Wilfredo Leon. Kibice odwzajemnili jego życzenia i postanowili zadać kilka pytań.

Jedno z nich dotyczyło ulubionej wigilijnej potrawy siatkarza. - Wesołych Świąt! Zdradzisz jaka jest Twoja uubiona potrawa z wigilijnego menu? - napisał użytkownik „alex_with_gafas”. Na odpowiedź siatkarza nie czekał długo.

Katarzyna Skowrońska doprowadziła mamę do łez. Wszystko w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Wystarczyło, że przekroczyła próg domu

Wilfredo Leon przyznał, że lubi wszystko, co znajduje się na stole, ale… jedną potrawą zajadał się wyjątkowo ze smakiem. - Dziś zjadłem dużo makowca, był super. Ale lubię wszystkie potrawy wigilijne – napisał.

Zobacz, jak święta spędzały inne gwiazdy sportu. Kliknij w galerię i sprawdź!

Piotr Żyła i jego show przed kamerami: Gdy ledwo żyję, jestem najbardziej zadowolony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze