Reprezentacja Polski kobiet w siatkówce

Autor: East News Reprezentacja Polski kobiet w siatkówce

World Grand Prix: Polska - Peru NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

2017-07-14 18:04

Mecz siatkówki Polska - Peru NA ŻYWO. Oglądaj World Grand Prix w telewizji i Internecie. Kobieca reprezentacja Polski kontynuuje walkę o Final Four World Grand Prix. Rywalizację rozpoczęły rewelacyjnie, bo od samych zwycięstw! Czy w piątkowym spotkaniu z Peru także łatwo zwyciężą? Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz Polska - Peru? Czy będzie STREAM w INTERNECIE?

Nasze siatkarki mają znakomitą sytuację w drugiej grupie World Grand Prix. Pierwsze trzy mecze rozegrały bezbłędnie! Nie straciły nawet seta, pokonując 3:0 Chorwację, Kanadę i Argentynę. Mają na koncie dziewięć punktów, a bilans setów 9:0 pozwala im wyprzedzić Czeszki, które po drodze straciły dwa sety. Reprezentantki Peru, które stają na drodze Polek do Final Four, są dopiero szóste w drugiej grupie. Dwa pierwsze spotkania wygrały Z Portoryko i Kolumbią, ale okazały się zbyt słabe w rywalizacji ze wspomnianym wiceliderkami - Czeszkami. Czy Polki po piątkowym meczu World Grand Prix z Peru utrzymają nienaganny bilans setów i punktów?

Zobacz: Siatkarka z Dominikany ZASŁABŁA podczas meczu

Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz siatkówki Polska - Peru w World Grand Prix? Transmisja o godz. 20:25 rozpocznie się na kanale Polsat Sport. STREAM ONLINE będzie dostępny na platformie ipla.tv.