Siatkówka, Zuzanna Górecka, Zbigniew Bartman

i

Autor: Instagram/zbigniew_bartman Zbigniew Bartman w samolocie i żegnający się z Zuzanną Górecką

Zibi poleciał do Włoch

Wzruszające rozstanie siatkarskiej pary. Zbigniew Bartman wyjechał z Polski i czule pożegnał Zuzannę Górecką

2023-01-25 11:44

„Dzięki kochanie za wszystko” – napisał znany siatkarz Zbigniew Bartman, ilustrując tym instagramowym wpisem fotografię, na której żegna się ze swoją sympatią Zuzanną Górecka, reprezentantką Polski w siatkówce. „Zibi”, który ostatnio nie był związany z żadnym klubem, poleciał nieoczekiwanie do Włoch, gdzie ma wspomóc jeden z zespołów Serie A.

Nowym siatkarskim przystankiem „Zibiego” ma być beniaminek włoskiej LegaVolley – Emma Villas Aubay Siena. Klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z czterema zwycięstwami w 16 spotkaniach. Skąd zainteresowanie Bartmanem? W ostatniej kolejce ligowej poważnej kontuzji stawu skokowego połączonej ze złamaniem kości doznał najlepiej punktujący siatkarz zespołu, atakujący Giulio Pinali. Prezes ekipy ze Sieny Giammarco Bisogno rozpoczął poszukiwania zastępstwa.

Najpiękniejsza polska siatkarka przeżyła prawdziwy koszmar. To było nie do zatrzymania, pojawiły się największe okropności

Wszystko wskazuje, że niespełna 36-letni Bartman, który pozostawał w tym roku bez klubu, a poprzednio grał krótko w Turcji, może wspomóc drużynę ze Sieny. Na pozycji zmiennika Pinalego grał do tej pory w Emma Villas Argentyńczyk, reprezentant kraju, Federico Pereyra.

Siatkarz reprezentacji USA doznał koszmarnego urazu w PlusLidze. Jest już po operacji

Bartman wrzucił do sieci obrazki z pożegnania na lotnisku z ukochaną, Zuzanną Górecką, a potem z wnętrza samolotu lecącego do Italii. Nie wiadomo jeszcze czy „Zibi” będzie pełnoprawnym graczem zespołu ze Sieny, czy też ma tylko pomóc w treningach, ale raczej to pierwsze. Bartman pozostawał w sportowej formie, m. in. trenując z warszawskim Projektem.

Najnowsze