Maria Stenzel

i

Autor: Instagram

Dużo szczęścia!

Zjawiskowa siatkarka złamała serca tysiącom fanów. Maria Stenzel wykonała jeden gest i... posypały się gratulacje

2023-02-06 7:40

Maria Stenzel jest jedną z ulubionych siatkarek reprezentacji Polski wśród fanów. Libero zawsze poświęca się w stu procentach dla drużyny! Wielu fanów wzdychało do urokliwej siatkarki. Niestety, Maria Stenzel złamała serca kibicom, których serca biły mocniej na jej widok. Po publikacji tego zdjęcia wszystko stało się jasne.

Maria Stenzel to reprezentantka Polski w siatkówce, która znakomicie radzi sobie na pozycji libero. Od dawna jest jedną z ostoi naszego zespołu narodowego i Chemika Police. Kibice uwielbiają jej zawziętość w walce o piłkę. W połączeniu z urokiem osobistym, Stenzel zachwyca tysiące fanów. I nic dziwnego! Teraz jednak przekazała informację, która z pewnością złamie wielu serca. Jedno zdjęcie wystarczyło, by posypały się gratulacje - nie tylko od koleżanek z parkietu.

Zuzanna Górecka i Zbigniew Bartman pochwalili się czymś wyjątkowym! W taki sposób para przypieczętowała związek, odważne posunięcie

Maria Stenzel pokazała się z chłopakiem. Miłość bije ze zdjęcia

Siatkarka opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z chłopakiem, do którego uroczo się wtulała. Na fotografię momentalnie zareagowały same zawodniczki i jej koleżanki z drużyny - chociażby Zuzanna Górecka czy Magda Stysiak. Stenzel opisała zdjęcie hasztagiem z czerwonym sercem.

- Piękni - napisała jedna z fanek. - Dziękujemy - odpisała za parę siatkarka. Słów o "uroczej parze", życzeń szczęścia i innych wpisów w tym kontekście nie brakowało. - Pani Mario i Panie Patryku, ja w pragnę życzyć Państwu dużo zdrowia i szczęścia w miłości - pisał kolejny z fanów.

Awantura i czerwone kartki na siatkarskim parkiecie w Warszawie. Bohater scysji: „Rozmawialiśmy o pogodzie”

Na sam wpis zareagował także oznaczony na nim mężczyzna. Emotikona z serduszkami i odpowiedź Marii Stenzel z dwoma sercami mówi wszystko!

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze