Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Żona Bartosza Kurka pokazała swoje wdzięki i się zaczęło. Fanka nie wytrzymała i zapytała o STOPY

2021-07-05 10:11

Anna Kurek została zaskoczona przez swoją fankę. Żona kultowego gracza reprezentanta Polski - Bartosza, zamieściła w swoich mediach społecznościowych piękne zdjęcie, pokazujące jej magicznie długie nogi. Fotografia spodobała się wielu obserwującym, ale jedna z jej miłośniczek poszła nawet o krok dalej i zadała ukochanej sportowca dość osobiste pytanie. Chodziło o stopy kobiety, a konkretnie ich rozmiar. Mimo tak osobistego zapytania, Kurek zdecydowała się na odpowiedź.

Żona Bartosza Kurka - Anna, przeżywała ostatnimi czasy wielką tęsknotę za mężem, który reprezentował Polskę w trakcie turnieju o Ligę Narodów. Siatkarz wrócił do domu ze srebrnym medalem imprezy, a jego ukochana nie mogła opanować radości, że spędzi z ukochanym trochę czasu przed igrzyskami olimpijskimi. Ostatnio, kobieta udała się do Sopotu i uwieczniła to na swoich mediach społecznościowych. Fani zaczęli zachwycać się kształtami gwiazdy, a jedna z jej fanek nie wytrzymała i zadała jej dość osobiste pytanie o stopy.

Szczęsny po fatalnym Euro na luksusowych wakacjach! Nawet dziesiątki tysięcy za noc w ośrodku [ZDJĘCIA]

Żona Bartosza Kurka pokazała swoje wdzięki. Fanka nie mogła się oprzeć

Zdjęcie, które prezentuje ukochaną gwiazdy polskiej siatkówki, stało się prawdziwym hitem internetu i zostało polubione przez kilka tysięcy użytkowników Instagrama. Urodą Anny Kurek zachwycają się jej miłośnicy, a jedna z fanek nie wytrzymała i zdecydowała się zadać gwieździe wyjątkowo osobiste pytanie o rozmiar jej stóp, ponieważ zainteresowanie wzbudziło obuwie, które Kurek prezentuje na fotografii.

- Anko Grej-Kurek-Manko! Można wiedzieć, jaki masz numer stopki? Ja mam duży, dlatego pytam, bo zastanawiam się, czy dostanę takie w moim rozmiarze <3 thank you from the moutain za odpowiedź - napisała fanka.

SKANDALICZNA postawa UEFA. Po tym, jak zachowała się względem kibiców, aż odrzuca

Damian Durkacz: Chcę rozdawać karty po olimpiadzie

Anna Kurek odpowiedziała na pytanie

Mimo że pytanie o rozmiar stóp jest dość osobiste, to żona reprezentanta Polski zdecydowała się odpowiedzieć na to pytanie i przyznać się do tego, jaki ma rozmiar stopy. Trzeba przyznać, że ukochana siatkarza bardzo dobrze poradziła sobie z tak przedziwnym żądaniem miłośniczki.

- Zazwyczaj noszę 40, tutaj wzięłam 40,5. Te buty występują w rozmiarze do 50, więc powinnaś znaleźć coś dla siebie. - odpisała fance żona Bartosza Kurka

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze