Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Lawina komentarzy

Żona Bartosza Kurka znowu pokazała swoje długie nogi. Tym razem Polacy już nie wytrzymali

2023-09-25 21:00

Anna Kurek fantastycznie odnajduje się w internetowych realiach. Żona Bartosza Kurka w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie i potwierdziło się to po raz kolejny. Znowu jej wpis na Instagramie wywołał spore zamieszanie. Przy fotce, na której kobieta prezentuje swoje długie, smukłe nogi, pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy autorstwa jej rodaków.

Anna Kurek coraz szerzej działa w internecie. Jeszcze do niedawna kojarzono ją głównie z Instagrama, jednak to się zmieniło. Żona Bartosza Kurka została youtuberką. Na popularnym serwisie z materiałami wideo publikuje vlogi, a materiały jej produkcji cieszą się sporym zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu jako partnerka czołowego siatkarza dużo podróżuje. Instagram wciąż jednak przysparza jej sporo zainteresowania, a jednocześnie stanowi sposób na promowanie nowego zajęcia. "Pssst vlog z Rzymu właśnie wjechał na yt" - napisała przy nowym zdjęciu, które znowu wywołało niemałe poruszenie w sieci.

Spełnił się czarny scenariusz w sprawie Bartosza Kurka. Nikola Grbić wszystko wyjawił, nie ma nadziei

Anna Kurek pokazała długie nogi

Anna Kurek jeszcze nie tak dawno sama aktywnie uprawiała siatkówkę. Dziś świetnie odnajduje się w internetowych realiach, ale gołym okiem widać, że wciąż jest bardzo wysportowana. Często na swoich zdjęciach w sieci odsłania długie nogi. Smukłe kończyny wybranki serca doświadczonego siatkarza reprezentacji Polski niejednokrotnie wywoływały już lawinę komentarzy, więc nic dziwnego, że tak samo było i tym razem. Polacy szybko zauważyli fotkę Anny Kurek i przystąpili do wygłaszania własnych opinii.

Gdy dowiedzieliśmy się tego o Marii Stenzel, natychmiast zaczęliśmy przeszukiwać Google. Dotarliśmy do dawnych nagrań, dziś już nikogo to nie dziwi

Żona Kurka utonęła w morzu komentarzy

Na Instagramie w rekordowo krótkim czasie pojawiła się cała masa pochlebnych komentarzy pod adresem Anny Kurek. "No cześć piękna" - czytamy w jednym z mniej rozbudowanych. Inna z obserwujących zwróciła uwagę na ubiór żony siatkarza, który odsłonił jej nogi. "Kocham twój styl ubierania się, niby taki zwykły look, a jednak ma w sobie coś niezwykłego" - napisała. Nie brakowało także zapowiedzi ze strony rodaków odnośnie chęci obejrzenia nowego materiału na vlogu Anny Kurek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze