Anna i Bartosz Kurkowie

i

Autor: instagram.com/grejmanka

Żona Kurka oglądała małe ubranka w sklepie! Wszystko się nagrało, musiała się tym pochwalić z fanami

2022-05-02 16:00

Anna Grejman postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Była siatkarka i ukochana żona reprezentanta Polski pokazała zdjęcia ze sklepu, w którym z wielkim zainteresowaniem oglądała małe ubranka. Nie da się ukryć, że zdjęcia ciuszków rozczulają, a sama Grejman stwierdziła, że znalazła się w prawdziwym "niebie". Wszystko się nagrało.

Ukochana Bartosza Kurka postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Przepiękna Anna Grejman, która ostatnimi czasy jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, pokazała, jak w japońskim sklepie ogląda małe i niezwykle pocieszne ubranka, Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Sama żona siatkarza wydawała się niezwykle zaskoczona, mówiąc, że jest w "niebie".

Justyna Żyła już tego nie ukrywa. Tak wygląda jej partner, stanowczo różni się od Piotra Żyły, mamy zdjęcie!

Anna Grejman uwielbia pokazywać Japonię na swoich zdjęciach. Nie mogła przejść obok obojętnie

Mimo że Anna Grejman nie gra już zawodowo w siatkówkę, to o jej samej nadal jest głośno. Przepiękna ekssportsmenka prowadzi bardzo popularne konto na mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak żyje się jej u boku męża - Bartosza Kurka. Japonia fotografowana przez ukochaną reprezentanta Polski zaskakuje i może zadziwiać z polskiej perspektywy, Tym razem, Anna Grejman poszła do sklepu, w którym jej wielką uwagę przyciągnęły małe ubranka. Wszystko się nagrało, a ona sama nie potrafiła ukryć swojego wielkiego zachwytu. Te zdjęcia zadziwiają.

Katarzyna Skowrońska wypięła swoje seksowne ciało. Sesja, od której może się zrobić gorąco, mamy zdjęciaAby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia żony Bartosza Kurka bez makijażu, przejdź do galerii poniżej

Anna Grejman pokazała małe, rozczulające ubranka. Jest się czym zachwycać

Okazuje się, że w jednym ze sklepów w Japonii, Anna Grejman znalazła piękne i wyglądające niemalże jak ubranka dla dzieci, stroje dla psów. Jak powiedziała żona siatkarza, "znalazła się w psim niebie". Trzeba przyznać, że tak duża ekspozycja sklepu może robić wielkie wrażenie na wszystkich miłośnikach domowych zwierzątek.

Anna Kurek

i

Autor: instagram.com/grejmanka
Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze