Zygmunt Chajzer miał sekret z młodości, ale wszystko się WYDAŁO. Jego życie mogło wyglądać inaczej, wymagało to wyrzeczeń

2021-01-14 16:21 maszrum
Zygmunt Chajzer
Autor: SE Zygmunt Chajzer

Zygmunt Chajzer to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej telewizji. Znany w całym kraju prezenter mógł jednak zostać zupełnie kimś innym niż tak popularną osobistością. Wszystko jednak ostatecznie postawił na karierę w mediach i prawdopodobnie tego nie żałuje. Co jednak, gdyby postanowił inaczej? Prawda jest taka, że jego życie z pewnością opierałoby się na mnóstwie wyrzeczeń.

Zygmunt Chajzer to jedna z najpopularniejszych postaci polskiego świata telewizji. Wszyscy rodacy znają doskonale prezentera, który umilał oglądanie kochanych programów na szklanym ekranie. Niewielu jednak wie, że życie Zygmunta Chajzera mogło wyglądać zupełnie inaczej. Gdyby przed laty obrał inną drogę, to z pewnością musiałby liczyć się z większymi wyrzeczeniami. Drugą naturalną drogą dla Zygmunta Chajzera był bowiem sport. Jaka konkretnie dyscyplina? Tego dowiecie się z poniższej galerii zdjęć, ale należy zaznaczyć, że popularny Zygmunt Chajzer grał nawet w reprezentacjach Polski, co pokazuje skalę jego talentu!

Zobacz: Maryla Rodowicz przypomniała WSTYDLIWY moment Edyty Górniak. Mówili o tym wszyscy, to był istny KOSZMAR

Prawda o młodości Zygmunta Chajzera. Mógł być sportowcem, a nie prezenterem!

Okazuje się, że Zygmunt Chajzer od najmłodszych lat pałał miłością do tego sportu. Postanowił trenować tę dyscyplinę i robił coraz większe postępy. Ostatecznie postawił jednak na telewizję i stał się niezwykle popularny w całym kraju.

Zygmunt Chajzer do dzisiaj emocjonuje się meczami kadry. Aż trudno wyobrazić sobie, że gdyby poświęcił wszystko pasji, to mógłby zostać znanym sportowcem!

Sprawdź: Smutna prawda o rodzinie Anny Lewandowskiej. Ojciec ich wszystkich skrzywdził. To potężna TRAUMA

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?
Najnowsze