Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik w 15 biegu pokonał Janusza Kołodzieja, ale zgodnie z regulaminem zdobył 2, a nie 3 punkty.

Wyznanie żużlowca

Oto cała prawda o życiu Bartosza Zmarzlika. Ciężko wytrzymać coś takiego

2022-08-16 15:24

Bartosz Zmarzlik postrzegany jest jako jeden z najlepszych polskich sportowców, ale wszystko ma swoją cenę. Żużlowiec przekazał informacje na temat ostatnich wydarzeń ze swojego życia zawodowego. Trzeba przyznać, że dla zwykłego śmiertelnika coś takiego byłoby nie do wytrzymania. Zmarzlik musi jednak zaciskać zęby i robić swoje, choć liczby, które podał, po prostu szokują.

Bartosz Zmarzlik od lat na własnej skórze przekonuje się na czym polega życie zawodowego żużlowca. Podczas gdy przedstawiciele innych dyscyplin swobodnie mogą żyć na dobrym poziomie, występując w jednym klubie, to zawodnicy uprawiający czarny sport są w nieco innej sytuacji. Specjalne przepisy pozwalają im jeździć w kilku klubach w różnych krajach. Do tego dochodzą także zmagania w zawodach indywidualnych. Skutkuje to tym, że żużlowcy z pewnością nie narzekają na zbyt dużą ilość czasu wolnego. Jaka jest skala całej tej sytuacji? O wszystkim opowiedział ze szczegółami sam Zmarzlik, a z posta na Instagramie wyłania się obraz życia w wysokim tempie z niezliczoną liczbą podróży. Naprawdę trzeba dużo samozaparcia, by to wytrzymać.

Przerażająca relacja lekarza, który ratował Roberta Kubicę. Myślał, że Polak już nie żyje

Szalone podróże Zmarzlika

Bartosz Zmarzlik postanowił podzielić się z fanami informacjami na temat ostatnich startów. Jednocześnie przy informacjach o zawodach podał również miejscowości, w których się znajdował. Łatwo było policzyć, że podróże dla zwykłych śmiertelników mogłyby być same w sobie wyczerpujące. Tymczasem żużlowiec znajduje jeszcze siłę, by na wysokim poziomie startować w zawodach.

"Piątek i sobota - Cardiff. Poniedziałek - Krosno. Dzisiaj jestem w Szwecji 🇸🇪 ale zanim pojadę swój mecz ligowy dla Lejonen" - napisał na portalu społecznościowym Bartosz Zmarzlik, publikując przy okazji zdjęcia z ostatniego weekendu.

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego na rajskich wakacjach z kierowcą F1! Piękna Sandra Dziwiszek chwali się zdjęciami

Mordercze odległości pokonywane przez Zmarzlika

Według internetowej nawigacji Bartosz Zmarzlik musiał pokonać w ostatnich dniach naprawdę mordercze odległości. Pomijając wyjazd do Cardiff, podróż z Walii (Grand Prix Wielkiej Brytanii) do Krosna (Indywidualne Mistrzostwa Polski) to około 1955 kilometrów. Z kolei z Podkarpacia do Szwecji, gdzie czekają Polaka kolejne sportowe wyzwania jest około 1458 kilometrów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze