Zobacz zdjęcia!

Polska seksbomba sprawia, że serce facetów wchodzi na najwyższe obroty. Na co dzień jest mistrzynią kierownicy, nie boi się odważnych zdjęć

2023-02-07 19:43

Karolina Pilarczyk z pewnością sprawia, że wielu mężczyzn gryzie się w język w ocenie kobiet za kółkiem. Mistrzyni kierownicy słynie ze swoich driftowych umiejętności, ale poza szaloną jazdą zachwyca też urodą. Pilarczyk to prawdziwa seksbomba, przez którą serca facetów wchodzą na najwyższe obroty. Królowa driftu nie boi się odważnych zdjęć!

Karolina Pilarczyk to jedyna osoba z Polski, która profesjonalnie zajmuje się driftem. Jej miłość do tego stylu jazdy narodziła się w 2004 r., o czym sama mówi na autorskiej stronie internetowej. "Na zawodach ¼ mili organizowanych przez Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego, Maciej Polody zrobił pokaz driftu i od razu wiedziałam, że to jest to, co chce robić. Rok później kupiłam BMW E36 328, zablokowałam most i wystartowałam w pierwszej w Polsce imprezie z cyklu Drifting Cup 2005 zorganizowanej przez Wielkopolski Automobilklub, „GT” oraz Toyo Tires. W nocy przed zawodami Maciej Polody namówił mnie bym wzięła udział. No i wystartowałam – w butach na obcasie i na oponach, na których jeszcze musiałam wrócić do Warszawy" - tak wspomina początki, które doprowadziły ją na sam szczyt. Pilarczyk to dwukrotna "Queen of Europe" i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd motorsportu.

Karolina Pilarczyk rozgrzewa nie tylko silnik. Ta seksbomba nie wstydzi się pokazywać ciała!

43-latka jest pierwszą kobietą w Polsce, która zdobyła profesjonalną licencję. Nie zatrzymała się jednak na ojczyźnie i stała się gwiazdą również zagranicą. Dzięki zawodowym licencjom z całego świata może występować w niemal każdych zawodach. Posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Europie, a duża w tym zasługa jej samej. "CK" prężnie działa w mediach społecznościowych, prowadząc m.in. kanał na YouTube. Do tego aktywnie dba o Instagrama, na którym prezentuje nie tylko driftowe umiejętności.

Pilarczyk świetnie czuje się w swoim ciele i nie wstydzi się tego pokazywać. Na jej profilu można znaleźć wiele odważnych zdjęć, a sama mistrzyni driftu nie ukrywa, że lubi eksperymenty z wyglądem. W jednym z wywiadów przyznała się nawet do powiększenia piersi! Nic dziwnego, że wielu mężczyzn wpada na jej widok w obłęd. Z pewnością taka kobieta jest spełnieniem marzeń wielu z nich. W poniższej galerii zobaczysz gorące zdjęcia Karoliny Pilarczyk: 

Sonda
Czy zdarzyło Ci się driftować samochodem?
PKO Ekstraklasa Raport 6.02

Historia jak z filmu: Dziewczyna rzuca pracę w korporacji i zostaje gwiazdą motosportu.

Posłuchajcie rozmowy z Karoliną Pilarczyk, polską Królową Driftu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze