Tyle ZAROBI Zmarzlik w Stali Gorzów. Najwyższy kontrakt w historii żużla!

2020-10-24 19:25 RPS
Bartosz Zmarzlik
Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik

Kibice Stali Gorzów odetchnęli z ulgą, gdy ogłoszono, że Bartosz Zmarzlik porozumiał się z klubem w sprawie występów w sezonie 2021. Prezes klubu z Gorzowa opowiedział o negocjacjach z zawodnikiem i przyznał, że to „najwyższy kontrakt w historii klubu”.

Za Bartoszem Zmarzlikiem kolejny kosmiczny sezon, w którym udowodnił, że jak mało kto zasługuje na miano najlepszego żużlowca świata. Zawodnik Stali Gorzów obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, a z drużyną po szalonym sezonie wywalczył srebro. Tuż po zakończeniu rozgrywek działacze Stali i rodzina Zmarzlików usiedli do rozmów w sprawie przedłużenia umowy. O kulisach negocjacji opowiedział prezes gorzowskiego klubu Marek Grzyb w rozmowie z portalem „WP Sportowe Fakty”:

-  O pieniądzach rozmawiać nie chcę, ale tak, mogę potwierdzić, że to będzie najwyższy kontrakt w historii gorzowskiego klubu (…) Nie zawieramy dłuższej umowy, bo nie wiemy, jak będzie wyglądać świat biznesu po kolejnym sezonie. Sytuacja na świecie jest bardzo trudna. Oczywiście, chcemy ze sobą współpracować w kolejnych latach, ale na ten moment nikt z nas nie zna przyszłości, więc trudno ustalać konkrety – powiedział Marek Grzyb w rozmowie z red. Jarosławem Galewskim.

Bartosz Zmarzlik SPECJALNIE dla SE o złocie, ojcostwie i rodzinie. Takiego WYWIADU jeszcze nie było!

Jak informuje portal, Zmarzlik za przedłużenie kontraktu może zarobić nawet 3 mln złotych.

Bartosz Zmarzlik podjął KLUCZOWĄ decyzję. Kibice tego klubu oszaleją ze szczęścia!

Najnowsze