Wygłosił WYROK w sprawie stanu Michaela Schumachera. On tylko WEGETUJE, nowe informacje

2020-09-19 8:06 JWa
Michael Schumacher
Autor: AP Michael Schumacher

Michael Schumacher od lat walczy o powrót do zdrowia po fatalnym wypadku na stoku narciarskim. Choć informacje o stanie jego zdrowia pojawiają się rzadko, ponieważ rodzina pilnuje ich z wielką pieczołowitością, to co jakiś czas i tak wyciekają pewne kwestie. Tym razem opinię wygłosił znany neurolog Erich Riederer. Jego słowa z pewnością nie będą ciepło odebrane przez fanów i wszystkich wspierających wielkiej postaci w historii Formuły 1.

Michael Schumacher po fatalnym wypadku na nartach we Francji został przetransportowany do szpitala. Przez długie miesiąca mistrza Formuły 1 utrzymywano w stanie śpiączki farmakologicznej. Po wybudzeniu trafił do szwajcarskiej rezydencji rodzinnej, gdzie ma najwyższej jakości prywatną opiekę. Informacje o jego stanie zdrowia przekazywane są niezwykle rzadko. Niedawno z wizytą u legendy Ferrari pojawił się były szef. - Widziałem Michaela Schumachera w zeszłym tygodniu i nadal walczy - mówił Jean Todt. Niedługo po tej wizycie swoją opinię wygłosił Erich Riederer. Neurolog nie miał dla kibiców najlepszych informacji.

Były menedżer Michaela Schumachera miał udar. Nie mógł wypowiedzieć słowa i jeść

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zdaniem specjalisty Michael Schumacher nie ma szans na dojście do pełni sprawności i wciąż wegetuje. - Choć jest przytomny i nie śpi, to nie reaguje - powiedział Riederer "TMC". Zdaniem lekarza 7-krotny mistrz świata Formuły 1 jest w stanie, który nie pozwala na normalne funkcjonowanie i to się raczej nie zmieni.

Konkurencja dla Roberta Kubicy. Schumacher w zespole Polaka?

- On oddycha, jego serce bije, prawdopodobnie może usiąść i przejść kawałek z małą pomocą, ale nic więcej. Czy jest szansa, by był w formie sprzed wypadku? Naprawdę, nie sądzę - zakończył swoją wypowiedź w bardzo gorzkim tonie Erich Riederer.

Najnowsze