Znów fatalna kraksa w meczu żużlowym. Karetka na torze, diagnoza brzmi bardzo niedobrze

2022-06-10 22:43
KS Stal Gorzów
Autor: www.stalgorzow.pl KS Stal Gorzów

Takie sceny wpisane są w ryzyko żużlowych startów, ale chcielibyśmy oglądać je jak najrzadziej. Już w drugim biegu – z udziałem młodzieżowców obu ekip – w meczu Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na tor wjechać musiał ambulans, kibice z niepokojem nasłuchiwali informacji z parku maszyn.

Nie przebrzmiały jeszcze echa ubiegłotygodniowej kraksy Piotra Pawlickiego i Nickiego Pedersena w meczu GKM-u Grudziądz z Unią Leszno, zakończonego w obu przypadkach poważnymi złamaniami, gdy znów usłyszeliśmy podobną diagnozę. Tym razem w Ostrowie, gdzie gospodarze – dotąd bez punktu – stanęli przed arcytrudnym zadaniem otwarcia swego dorobku w tym sezonie kosztem faworyzowanych gorzowian, którzy jednak w dniach poprzedzających mecz musieli zmierzyć się z fatalnymi informacjami dotyczącymi prezesa klubu.

Wielka uczta dla kibiców przy Łazienkowskiej na pożegnanie legendy Legii. To będzie królewski mecz!

Początek meczu też nie przyniósł im dobrych wieści. Już w drugim biegu dwaj gorzowscy młodzieżowcy – Oskar Paluch i Mateusz Bartkowiak – uczestniczyli w kraksie na pierwszym łuku. Paluch po upadku wstał z toru o własnych siłach, jego kolega z zespołu na noszach trafił do karetki. Pierwsze informacje po badaniach przeprowadzonych w szpitalu mówiły o podejrzeniu złamaniu obojczyka.

Mimo fatalnych wieści o stanie zdrowia Bartkowiaka, jego partnerzy z teamu nie zostawili gospodarzom cienia nadziei na sukces, wygrywając pewnie 55:34.

Adam Kownacki odrzucił walkę za milion dolarów! Szczere wyznanie pięściarza o niedoszłej walce [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze