Adam Kownacki

i

Autor: fot. AP Photo Adam Kownacki ma bardzo ambitne plany na 2022 rok

Ambitne plany Kownackiego na 2022 rok! Ostatnie dwie porażki go nie podłamały, celuje w światową czołówkę

2022-01-03 10:21

Ostatnie dwa lata to nie był najlepszy okres w karierze Adama Kownackiego. "Babyface" stoczył w tym okresie tylko dwie walki i co najgorsze obie przegrał. Pięściarz z Konarzyc mimo wszystko wierzy, że w najbliższych dwunastu miesiącach powróci do ścisłej światowej czołówki w królewskiej wadze ciężkiej.

W marcu 2020 roku Kownacki przegrał przed czasem z Robertem Heleniusem. Dla Polaka to była pierwsza porażka w karierze. Nasz reprezentant zapewniał jednak, że to był tylko wypadek przy pracy i w rewanżu udowodni wszystkim, że jest zdecydowanie lepszy od Fina.

Niestety za drugim podejściem było jeszcze gorzej. Pierwsza walka była wyrównana, z kolei w rewanżu Helenius nie dał Kownackiemu żadnych szans. Ostatecznie pojedynek zakończył się w 6. rundzie. "Babyface" po tej porażce długo nie był zbyt aktywny w mediach społecznościowych, ale pod koniec 2021 roku pojawiło się kilka wpisów na jego kontach.

Tomasz Adamek szczerze o piciu alkoholu! Jego organizm się zbuntował [TYLKO U NAS]

Kownacki zaprosił do tańca m.in. Derecka Chisorę i Andy'ego Ruiza oraz podzielił się swoimi planami na 2022 rok. A te są bardzo ambitne! Polak chce się przeprowadzić z Nowego Jorku do Miami, chce być dobrym ojcem i mężem, a między linami chciałby stoczyć dwie walki i wrócić do najlepszej dziesiątki na świecie!

Aktualnie w rankingu portalu boxrec.com Kownacki zajmuje 21. miejsce. Zadanie nie będzie zatem łatwe, ale trzymamy kciuki bardzo mocno!

Wiadomo, ile pieniędzy zarobił Artur Szpilka za swoje walki. Te kwoty po prostu odbierają mowę!

SALETA O KLĘSCE KOWNACKIEGO I WALCE FURY - WILDER | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze