Artur Szpilka i Andrzej Wasilewski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka i Andrzej Wasilewski

Promotor odpowiedział na pytania kibiców

Andrzej Wasilewski zdradził, ile Artur Szpilka zarobił za walkę o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej! [KOLOSEUM]

2023-03-06 17:32

Andrzej Wasilewski, szef największej grupy boksu zawodowego w Polsce, odpowiedział na pytania widzów kanału KoloSEum. Szef KnockOut Promotions zdradził m.in., ile Artur Szpilka zarobił za walkę z Deontayem Wilderem, wypowiedział się w kwestii cen biletów na walkę Łukasza Różańskiego o pas mistrza świata oraz zdradził, jakie trunki spożywał z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim.

Już 22 kwietnia w Rzeszowie pierwsza od niespełna siedmiu lat walka o tytuł mistrza świata w boksie w Polsce. O wakujący pas czempiona wagi bridger federacji WBC rywalizować będą Różański z Alenem Babiciem. Z tej okazji wybraliśmy się z kamerą KoloSEum do Andrzeja Wasilewskiego. W pierwszej części rozmowy szef KnockOut Promotions zdradził kulisy tego starcia i w ogóle całej gali, z kolei w drugiej odpowiedział na pytania widzów naszego kanału.

Andrzej Wasilewski odpowiedział na pytania kibiców

Kibiców interesowało wiele kwestii, a Wasilewski udzielił wyczerpujących odpowiedzi nawet na najbardziej niewygodne pytania. Z poniższego materiału wideo dowiecie się, czy Wasilewski poszedłby na wódkę z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, dlaczego blokuje kibiców na Twitterze, jaką największą kwotę wynegocjował dla swojego pięściarza oraz zdradził, czego zabrakło Andrzejowi Gołocie, by był mistrzem świata.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze