Artur Szpilka i Andrzej Wasilewski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka i Andrzej Wasilewski

Promotor odpowiedział na pytania kibiców

Andrzej Wasilewski zdradził, ile Artur Szpilka zarobił za walkę o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej! [KOLOSEUM]

2023-03-06 17:32

Andrzej Wasilewski, szef największej grupy boksu zawodowego w Polsce, odpowiedział na pytania widzów kanału KoloSEum. Szef KnockOut Promotions zdradził m.in., ile Artur Szpilka zarobił za walkę z Deontayem Wilderem, wypowiedział się w kwestii cen biletów na walkę Łukasza Różańskiego o pas mistrza świata oraz zdradził, jakie trunki spożywał z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim.

Już 22 kwietnia w Rzeszowie pierwsza od niespełna siedmiu lat walka o tytuł mistrza świata w boksie w Polsce. O wakujący pas czempiona wagi bridger federacji WBC rywalizować będą Różański z Alenem Babiciem. Z tej okazji wybraliśmy się z kamerą KoloSEum do Andrzeja Wasilewskiego. W pierwszej części rozmowy szef KnockOut Promotions zdradził kulisy tego starcia i w ogóle całej gali, z kolei w drugiej odpowiedział na pytania widzów naszego kanału.

Andrzej Wasilewski odpowiedział na pytania kibiców

Kibiców interesowało wiele kwestii, a Wasilewski udzielił wyczerpujących odpowiedzi nawet na najbardziej niewygodne pytania. Z poniższego materiału wideo dowiecie się, czy Wasilewski poszedłby na wódkę z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, dlaczego blokuje kibiców na Twitterze, jaką największą kwotę wynegocjował dla swojego pięściarza oraz zdradził, czego zabrakło Andrzejowi Gołocie, by był mistrzem świata.

Listen on Spreaker.
Najnowsze