Ringowa wojna w Londynie! Balski przegrywa po szalonej batalii w ringu. Niesamowite starcie z Babiciem

2022-05-21 22:49
Adam Balski, Alen Babić
Autor: Mark Robinson/Matchroom Boxing Adam Balski, Alen Babić

Co to była za walka! Adam Balski podbił serca brytyjskiej publiczności niesamowitym pojedynkiem w O2 Arena w Londynie. Alen Babić był na deskach w pierwszej rundzie, ale potem kontrolował pojedynek do końca dziewiątej rundy. Uderzenie minimalnie po gongu niemal sprawiło, że rywal Polaka wylądował na deskach. Niestety, Balski nie wykorzystał swojej szansy i jednogłośnie przegrał walkę o pas WBC Silver na punkty 97-91, 97-91, 95-93. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji na żywo z tego pojedynku.

Adam Balski - Alen Babić 21.05

Zapraszamy na relację na żywo z walki Adam Balski - Alen Babić. Początek walki około godziny 22:00.

Balski miał poważne przygody po przylocie do Londynu. Poznaj szczegóły w naszym tekście!

Polak jest już gotowy na walkę. Trzymamy kciuki!

Kończy się już pojedynek poprzedzający walkę Polaka. Niedługo rozbrzmi "Felicita" i Adam Balski będzie kroczył do ringu.

Adam Balski przed walką dostał rady od Artura Szpilki, jak walczyć z Babiciem. Ostatnie chwile do pojedynku - warto zapoznać się z naszą rozmową tuż przed starciem.

10 wygranych, 10 przed czasem. Bilans Babicia robi wrażenie. Czy Polak będzie w stanie zniszczyć fenomenalny rekord rywala?

Ostatnie chwile przed starciem.

Polak ma na koncie 16 wygranych i 1 porażkę. Dziewięciokrotnie triumfował przed czasem. Przeboksował łącznie ponad 3 razy więcej rund od rywala. Czy doświadczenie przełoży się na wygraną?

FELICITA ROZBRZMIAŁA W O2 ARENA! 

Adam Balski ruszył już do ringu! Czy Polak sprawi niespodziankę? 

Do ringu ruszył Alen Babić, rywal Polaka! 

Balski i Babić są już w ringu. Przypomnijmy - stawką pas WBC Silver w kategorii bridger. 

Victor Loughlin będzie sędzią ringowym tego pojedynku. 

Adam Balski już zaprezentowany!

Niezwykle naładowany przed tym pojedynkiem jest Alen Babić. Gorąco powitali go kibice. 

1 runda

ZACZYNAMY WALKĘ!

1 runda

BABIĆ NA DESKACH! 

1 runda

Niesamowite. Ruszył Babić z ostrą serią. Polak trafił go jednym lewym i rywal ląduje na deskach. 

1 runda

Ładnie kontruje Babicia Balski, ale Polak nie może wdawać się w takie wymiany. Dobrze lewym prostym trzyma dystans pięściarz pochodzący z Warszawy. Bardzo, bardzo dobra runda w wykonaniu naszego zawodnika. 10-8 po pierwszej rundzie. Świetne wieści! 

2 runda

Znowu na początku rundy wdaje się w wymiany Balski. - Nie bij się! - słyszymy z narożnika Polaka.

2 runda

Ale bijatyka! Ale awantura! Ale wojna w ringu w Londynie! Publiczność jest zachwycona. Dwóch się chwiało, ale żaden jeszcze w tej rundzie nie wylądował na deskach.

2 runda

To powinna być runda dla Babicia. Polak miał swoje momenty, ale... Nie może tak się bić! W końcówce znowu Babić ostro bił Balskiego. 

3 runda

Nie chcemy oglądać takiej walki w wykonaniu Polaka. Balski daje się zamykać na linach czy w narożniku. Nie może na to pozwalać rywalowi.

4 runda

Zadowolony Babić, bo walka idzie zgodnie z jego planem. Zryw Polaka w samej końcówce nic mu nie da! Efektowna wymiana, ale ciosy, które doszły nie zrobiły wrażenia na rywalu.

5 runda

Scenariusz cały czas jest taki sam. Niestety, nie są to dobre wieści dla Balskiego, który nie daje się znokautować, ale jest rozbijany przez rywala...

6 runda

Balski zainkasował mocny lewy sierp. Próbuje odpowiedzieć serią, ale nie robi to wrażenia na Babiciu.

6 runda

Podupadł nieco z sił Babić, ale czy Polak będzie umiał to wykorzystać? Już ciężko oddycha w narożniku, a Balski wydaje się być świeższy. Na razie wszystkie rundy poza pierwszą dla Babicia. Co wydarzy się w ostatnich czterech rundach?

7 runda

Bardzo trudne chwile Polaka. Balski w tarapatach już chwiał się na linach. Bombardował Babić, ale światła nie był w stanie zgasić. Wielkie serce naszego wojownika. Trzy rundy do końca walki. Trzy rundy nadziei! 

8 runda

Potężne bomby spadają na Balskiego... Nie jest dobrze! Potężny prawy podbródkowy, jeszcze mocniejszy lewy sierpowy... 

9 runda

9 runda

RÓWNO Z GONGIEM BABIĆ DOSTAJE POTWORNY CIOS! Co będzie dalej?!

9 runda

BABIĆ NIE WIE, CO SIĘ DZIEJE W NAROŻNIKU PO POTĘZNYM PRAWYM! 

10 runda

Na początku rundy punkt odebrany Balskiemu. 

10 runda

Polak napiera na rywala. Szaleństwo na trybunach. 

10 runda

Znowu na wstecznym Balski. Polak musi uderzać! 

10 runda

Babić znowu podłączony. Polak musi naciskać. Minuta walki. 

10 runda

KONIEC WALKI! CO ZA WOJNA! ALE BITWA! Babić wygrywa, ale to starcie było niesamowite! Obaj pokazali wielkie serce, obaj pokazali olbrzymi charakter. Polak miał szansę, ale, niestety... 

Wielkimi brawami nagrodzeni Balski i Babić.

97-91, 97-91, 95-93 - dla zwycięzcy i nowego posiadacza pasa WBC Silver, Alena Babicia. 

Czy kolejny pas powędruje do Polski? W sobotę 21 maja może się tak stać po walce Balski - Babić. Adam Balski (32 l.) dotarł z przygodami do Londynu i już w sobotę zmierzy się z niepokonanym Alenem Babiciem (32 l.), a stawką pojedynku będzie pas WBC Silver w wadze bridger. – Takich walk się nie odmawia – powiedział nam Polak. Balski wrócił do Londynu po kilku katach i nie ukrywa, że jest to sentymentalna podróż. – Mieszkałem tam kilka lat, to były najpiękniejsze dni mojego życia. Byłem młody, działo się (śmiech). Pracowałem na budowie, potem w przeprowadzkach, byłem też kierowcą. Zwiedziłem cały kraj, dużo się nauczyłem, coś pięknego – wspomina w rozmowie z „SE”.

Sonda
Kto wygra walkę Balski - Babić?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze