Były bokserski mistrz NIE ŻYJE. Zginął w POTWORNYM wypadku [WIDEO]

2019-11-04 15:54 DaO
Świeczka, znicz
Autor: East News

Świat boksu w ostatnich miesiącach został wstrząśnięty kilkoma tragicznymi informacjami o śmierci pięściarzy. Niestety środowisko tej dyscypliny sportu ponownie pogrążyło się w żałobie. W niedzielę w tragicznym wypadku samochodowym zginął były mistrz Ameryki Łacińskiej, Leonardo Javier Gonzalez. Miał zaledwie 44 lata.

Leonardo Javier Gonzalez ostatnią zawodową walkę stoczył w grudniu 2013 roku. W pożegnalnym starciu pokonał Osvaldo Antonio Diaza. Był to jego dwudziesty pojedynek. Wygrał piętnaście z nich, a w pięciu poniósł porażki. Jego największym sukcesem było wywalczenie tytułu mistrza Ameryki Łacińskiej federacji WBO w wadze półciężkiej.

Jego życie zostało nagle przerwane w niedzielny wieczór. Leonardo Javier Gonzalez zginął w potwornym wypadku na ulicach miejscowości Tigre, leżącej nad Buenos Aires. Były bokser był pasażerem samochodu, który z ogromną prędkością zjechał na krawężnik, uderzył w znak drogowy, a następnie w uliczną latarnię. Jak podają lokalne media, Gonzalez był pasażerem samochodu, a kierowca w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Najnowsze