Łukasz Różański ślub

i

Autor: Instagram/Łukasz Różański Łukasz Różański ślub

Ogromne gratulacje!

Czołowy polski pięściarz przekazał radosną nowinę. W sierpniu miał się bić o mistrzostwo świata, powiedział sakramentalne "tak"

2022-08-28 8:00

Wydawało się, że Łukasz Różański nie będzie najlepiej wspominał sierpnia 2022 r. 13 sierpnia miał stoczyć walkę o mistrzostwo świata w wadze bridger z Oscarem Rivasem, ale w ostatniej chwili ten pojedynek został przełożony przez... Jennifer Lopez. Czołowy polski pięściarz był niezwykle zdenerwowany, jednak w końcówce sierpnia przekazał radosną nowinę. Różański powiedział sakramentalne "tak" i ożenił się z ukochaną Kamilą. To z pewnością najważniejszy dzień w jego życiu!

Kibice liczyli na to, że sierpień tego roku zapisze się w historii kariery Różańskiego. Polak nie był faworytem starcia z Rivasem, ale dał z siebie wszystko podczas przygotowań i miał już lecieć do Kolumbii. 13 sierpnia w Cali miał stoczyć najważniejszą walkę w karierze, jednak pod koniec lipca poinformowano, że całe wydarzenie zostało przełożone. Wszystko przez ślub Jennifer Lopez, która wyszła za Bena Afflecka i udała się z nim na miesiąc miodowy. Organizatorzy walki Różański - Rivas promowali to wydarzenie nie tylko pod względem sportowym, lecz także rozrywkowym, a występ "J.Lo" miał być głównym punktem programu. W związku z jej nieobecnością, postanowiono dostosować się do megagwiazdy. Ucierpieli na tym pięściarze, którzy nie ukrywali rozczarowania. Na szczęście Różański może liczyć na wsparcie pięknej ukochanej, która pod koniec sierpnia została jego żoną!

Popek spotkał seksowną blondynkę i zadał jej odważne pytanie. Będzie gotowa na "brutalne RAM PAM PAM"?

Łukasz Różański przed walką o pas mistrza świata WBC: Oby ochrona nie była potrzebna | Andrzej Kostyra

Łukasz Różański przekazał radosną nowinę. Powiedział sakramentalne "tak"!

Dla 36-latka walka z Rivasem miała być pierwszą od maja 2021 r., gdy w pięknym stylu znokautował Artura Szpilkę. Rzeszowianin uznawany jest za jednego z najlepszych polskich pięściarzy i miał sprawdzić się na najwyższym poziomie. Niestety, będzie musiał jeszcze poczekać na pojedynek o tytuł WBC w wadze bridger, jednak w ostatnim czasie zeszło to na drugi plan. Różański skupił się na przygotowaniach do ślubu, który odbył się 27 sierpnia - dwa tygodnie po pierwotnym terminie walki.

Tyson Fury przeżywa rodzinną tragedię. Szokujące szczegóły, doszło do potwornego morderstwa

Ewa Brodnicka sprzedaje swoje gorące zdjęcia w internecie!

Pretendent do tytułu MŚ pochwalił się wyjątkowym dniem w mediach społecznościowych. Od długiego czasu był on związany z piękną Kamilą, a ich związek oficjalnie przekształcił się w małżeństwo. Młoda para stanęła przed ołtarzem w Klasztorze OO. Bernardynów w Leżajsku, a więc Różański nie zapomniał o Podkarpaciu, z którego pochodzi. Wspaniała uroczystość z pewnością zapadła w pamięci ukochanych na całe życie. "Super Express" gratuluje i życzy szczęścia na nowej drodze życia!

Sonda
Czy Łukasz Różański będzie mistrzem świata w nowej kategorii wagowej bridger?
Najnowsze