Ewa Brodnicka znów kusi SEKSAPILEM. Udostępniła gorące zdjęcie w bikini

2020-02-16 18:50 fan
Ewa Brodnicka kusi seksapilem
Autor: Facebook.com/ewabrodnickaofficial Ewa Brodnicka kusi seksapilem

Ewa Brodnicka (18-0, 2 k.o.) jak mało kto, potrafi wzbudzić wokół siebie zainteresowanie. Mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej słynie z umieszczania odważnych zdjęć w internecie i znów nie zawiodła swoich fanów. Jej najnowszy post na Instagramie w szybkim tempie zebrał prawie 2 tysiące "polubień".

"Bądź otwarty ma zamiany nie zapominając o swoich wartościach" - brzmi wpis Brodnickiej pod zapierającym dech w piersiach zdjęciu. Sądząc po komentarzach fotografia pięściarki w samym kostiumie kąpielowym przypadła do gustu kibicom. "Forma na walkę już jest!" - napisał jeden z kibiców i nie sposób się z nim nie zgodzić.

Brodnicka szykuje się do występu 7 marca w Dzierżoniowie, gdzie w obronie pasa WBO zmierzy się z Belgijką Djemillą Gontaruk (16-6-2, 2 k.o.). Co ciekawe, Brodnickiej w sparingach pomaga m.in. Monica Gentili, którą Polka pokonała na punkty w 2015 roku.

Brodnicka ostatni pojedynek stoczyła w październiku ubiegłego roku w Częstochowie, gdzie pokonała niejednogłośnie na punkty Argentynkę Edith Matthysse (16-11-1, 1 k.o.).