Ewa Piątkowska zdradziła, dlaczego wystąpi na TOTALbet Punchdown 5! Szczere wyznanie [TYLKO U NAS]

2021-10-14 21:55
Ewa Piątkowska
Autor: Instagram/ ewa.piatkowska Ewa Piątkowska

Fani boksu mogli przeżyć niemały szok, gdy okazało się, że na następnej gali TOTALbet Punchdown 5 pojawi się Ewa Piątkowska. Była mistrzyni świata i Europy w boksie postanowiła spróbować swoich sił w policzkowaniu i nie ukrywa, że jeśli pierwsze starcie pójdzie jej dobrze, jest gotowa dalej bić się na liście. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Piątkowska zdradziła również, dlaczego zdecydowała się przyjść do organizacji.

Federacja TOTALbet Punchdown, która zajmuje się organizacją walk w policzkowaniu, cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Slapfighting, który przybył do naszego kraju z Rosji przyciąga nie tylko sporą liczbę widzów, ale również zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił w walce na liście. Na najbliższej gali TOTALbet Punchdown 5 pojawi się m.in. Ewa Piątkowska, która w przeszłości zdobywała pasy mistrzyni świata i Europy w boksie. Podczas swojej rozmowy z Andrzejem Kostyrą, pięściarka wyznała, dlaczego zdecydowała się dołączyć do tej organizacji i czemu zdecydowała się na walki w policzkowaniu. 

Rewanż Piątkowska - Brodnicka w walce na liście?! [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

Okazuje się, że Piątkowskiej wcale nie towarzyszy nuda, a chciała ona po prostu spróbować w tym swoich sił. - Mam propozycje i bokserskie i w MMA i w Punchdownie, ale po prostu chciałam sprawdzić się w tej dyscyplinie, bo kiedy pierwszy raz to zobaczyłam, to uznałam, że to może być coś, co mi wyjdzie dobrze i w czym mogę się sprawdzić i pokazać z dobrej strony. Dopóki nie wystąpię i nie spróbuję, to nie będę wiedziała, czy tak jest - wyznała była mistrzyni świata i Europy w boksie. Sprawdźcie całą rozmowę z Ewą Piątkowską w naszym materiale poniżej. 

Gwiazdor FAME MMA pokazał, jak wyglądał za małolata! Takiej sylwetki mogły mu pozazdrościć tłumy osiłków

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Piątkowska - Brodnicka w walce na liście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze