Rewanż Piątkowska - Brodnicka w walce na liście?! [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2021-10-14 20:47
Rewanż Piątkowska - Brodnicka w walce na liście?!
Autor: GRAFIKA SE Marcin Podziemski Rewanż Piątkowska - Brodnicka w walce na liście?!

Ewa Piątkowska, była mistrzyni świata i Europy w boksie, zdecydowała się na nowe doświadczenia w sportach walki i już niebawem fani będą mogli oglądać jej pojedynek w... slapfightingu, czyli walce na liście. Podczas swojej rozmowy z Andrzejem Kostyrą, pięściarska nie mogła zostać niezapytana o rewanż z Ewą Brodnicką. Dziennikarz zaproponował więc taki rodzaj starcia, a Ewa Piątkowska przyznała, że nie widziałaby w tym problemu.

Świat sportów walki widział już wiele przypadków, gdy zasłużeni wojownicy decydowali się na nowe doznania i zmieniali federację lub nawet dyscyplinę sportu, w jakiej rywalizowali przez lata. Ewa Piątkowska, która w przeszłości zdobywała tytuł mistrzyni świata i Europy w boksie, teraz postanowiła spróbować swoich sił w policzkowaniu, na TOTALbet Punchdown 5. Przeszłość pięściarki jednak przed nią nie ucieknie i Andrzej Kostyra musiał ją zapytać o ewentualną walkę z Ewą Brodnicką w takiej formule. - W boksie doznałaś tylko jednej porażki, z Ewą Brodnicką. Rewanż bokserski chyba mało prawdopodobny, może w walce na liście się spotkacie? - zapytał Andrzej Kostyra swoją rozmówczynię. Ewą Piątkowska wyznała, że takie starcie nie byłoby dla niej problemem. 

Mariusz Pudzianowski ciśnie do upadłego z kolegami. "Leje i nie oszczędza"

- To jest taka dyscyplina, która rzeczywiście może się sprzedać szczególnie, kiedy jest jakiś konflikt (...) No nie wiem, zobaczymy... Nie mówię nie. Teraz powstają różne federacje, nowe sporty walki, więc wielu zawodników próbuje swoich sił nie tylko w swojej dyscyplinie, którą trenowali od lat (...) Jeśli federacja chciałby zorganizować taki pojedynek i obie byłybyśmy chętne, to może się to zdarzyć - stwierdziła była mistrzyni świata i Europy w boksie. Zobaczcie całą rozmowę z Ewą Piątkowską w naszym materiale wideo. 

Gwiazdor FAME MMA pokazał, jak wyglądał za małolata! Takiej sylwetki mogły mu pozazdrościć tłumy osiłków

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Piątkowska - Brodnicka w walce na liście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze