Mariusz Pudzianowski ciśnie do upadłego z kolegami. "Leje i nie oszczędza"

2021-10-14 17:36
Mariusz Pudzianowski
Autor: Facebook / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski otwarcie wyznawał swój stosunek do różnych sposobów relaksu. Zawsze można wrzucić nieco na luz! Czasem jednak trzeba cisnąć aż do upadłego, lać i nie oszczędzać. I tak właśnie było w środę! Wycieńczony "Pudzian" pokazał, jak zasuwa z kolegami. Ale nic dziwnego - o dobrą formę trzeba dbać!

Mariusz Pudzianowski jak każdy człowiek wie, kiedy jest czas na relaks i zabawy. I zdecydowanie nie można powiedzieć, by był to okres przed walką. "Dominator" szykuje się do kolejnego starcia, tym razem z Serigine Ousmane Dią, znanym jako "Bombardier". Do starcia miało dojść już jakiś czas temu, ale z powodu nagłego ataku wyrostka u Senegalczyka, "Pudzian" mierzył się z Nikolą Milanoviciem... ochroniarzem organizacji FAME MMA!

KSW 64: Pudzianowski zasuwa do walki z Bombardierem!

"Pudzian" ostro haruje do walki i pokazał wideo z treningów z byłym pretendentem do mistrzowskiego pasa organizacji ACA, Danielem Omielańczukiem. Czołowy polski zawodnik z kategorii ciężkiej spuszczał łomot Pudzianowskiemu, o czym ten otwarcie mówił we wpisie na Instagramie. Takie ciężkie przeprawy mają jednak cel i sens - podczas walki ma być potem łatwiej.

Zobacz, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski. Kliknij w galerię i sprawdź!

- Jak co środa sparingi zaliczone, chłopaki pomagają. Cisną, cisną do upadłego! To jest jeden z tych artystów, który mnie leje i nie oszczędza w ogóle. "Wp...l tu dostaniesz" i mniej będzie bolało na walce! Katuje mnie, ciężko z nim (z Danielem Omielańczukiem - dop. red.) sparingi robić. Czasami trzeba uciekać, bo za mocno leje. Taki sport, to nie szachy. On daje radę, to ja też! - mówi zalany potem Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski - OSIĄGNIĘCIA

Mariusz Pudzianowski był pięciokrotnym mistrzem świata strongmanów. W ringu MMA stawał już 23-krotnie, tylko raz poza szeregami KSW. W debiucie pokonał Marcina Najmana, ostatnio rozprawił się z Łukaszem Jurkowskim. Zanotował piętnaście zwycięstw, siedmiokrotnie przegrywał!

Sonda
Czy lubisz Mariusza Pudzianowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze